tv xbox one s i tv xbox one x którą opcje wybrać

Damiann92rr

New member
Witam jako,że nie mam dużo pieniędzy dlatego kombinuję,która opcja będzie najkorzystniejsza.Prosiłbym o pomoc

1.Aktualnie posiadam 3 letni TV Panasonic 42A400E za 1299zł kupiony i teraz mogę sobie pozwolić na zakup xbox one x ale musiałby on być pod tym tv.Czytając w internecie opinie o tv po 2tys zł itp ludzie piszą,że smuży,że nie nadąża za konsolą.Po takich komentarzach to ja się boje jak to na moim tv będzie chodzić :) +głośniki zewnętrzne pod tv

2.Kupno xbox one s +tv do tego za maks 2000/2100zł i tutaj tyle już na głośniki dodatkowe itp kasy nie mam

i ciągle nie wiem,którą opcję wybrać
 

djblack

New member
Witam jako,że nie mam dużo pieniędzy dlatego kombinuję,która opcja będzie najkorzystniejsza.Prosiłbym o pomoc

1.Aktualnie posiadam 3 letni TV Panasonic 42A400E za 1299zł kupiony i teraz mogę sobie pozwolić na zakup xbox one x ale musiałby on być pod tym tv.Czytając w internecie opinie o tv po 2tys zł itp ludzie piszą,że smuży,że nie nadąża za konsolą.Po takich komentarzach to ja się boje jak to na moim tv będzie chodzić :) +głośniki zewnętrzne pod tv

2.Kupno xbox one s +tv do tego za maks 2000/2100zł i tutaj tyle już na głośniki dodatkowe itp kasy nie mam

i ciągle nie wiem,którą opcję wybrać
Lepiej zainwestować pieniążki w monitor 29 cal lub 30 z 120 Hz odświeżania jest o niebo lepiej niż w tv

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

d0m3l

New member
Miałem do niedawna Xboxa one s i po wizycie u kolegi, który ma Xbox one x postanowiłem sam wymienić na takowego, skok graficzny jest naprawdę odczuwalny. Więc inwestuj w Xbox one x, sprawdzi się pod telewizorem full HD, ze względu na skalowanie obrazu, a z czasem odłożyć na potrzeby telewizor i wtedy będzie bajka. Myślę, że kupując one s do tego telewizor że średniej półki nie będziesz aż tak zadowolony i z czasem będzie Cię korcilo, by zmienić i konsole i telewizor😉
 
Do góry