Duży TV do konsoli Xbox OneS

mariorotte

New member
Witam. Przepraszam, że robię nowy temat, ale stwierdziłem, że trochę odbiega od pozostałych w tej tematyce.

Rozglądam się za TV do konsoli. Zależy mi na 4K i HDR i mówiąc krótko niezauważalnych minusach TV podczas grania (input lagi, odświeżenie itp).
Mam około 4500zł i szukam czegoś najlepiej 60+ cali. Myślę, że 55 cali będzie u mnie trochę za małe, jednak proszę też o takie propozycje...

Proszę nie piszcie, że to za mało i polecam za 8000zł, bo jakbym tyle miał, to bym kupił :)
Chciałbym czymś "wpasować się" w taką kwotę, jaką dysponuję.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam. Przepraszam, że robię nowy temat, ale stwierdziłem, że trochę odbiega od pozostałych w tej tematyce.

Rozglądam się za TV do konsoli. Zależy mi na 4K i HDR i mówiąc krótko niezauważalnych minusach TV podczas grania (input lagi, odświeżenie itp).
Mam około 4500zł i szukam czegoś najlepiej 60+ cali. Myślę, że 55 cali będzie u mnie trochę za małe, jednak proszę też o takie propozycje...

Proszę nie piszcie, że to za mało i polecam za 8000zł, bo jakbym tyle miał, to bym kupił :)
Chciałbym czymś "wpasować się" w taką kwotę, jaką dysponuję.


Witaj, w budżecie 4,5k ciężko o coś mega dobrego - ale zobacz

Samsung 65MU6100 / 65MU6102
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie 4,5 tyś masz extra TCLa 65P60 za 4199 zł
Z kalibracją i z pilotem głosowym gratis.
 

relakzstyle

New member
ja mam samsunga mu55ue7002 i do gier jak najbardziej - ewentualnie mozesz poczukacz czegos o wyższych parametrach nitów - tu w teście srednio wychodzi ok 600 a dla lepszego efektu HDR trzeba ok 1000
 
Do góry