Xbox One wspiera Kodi

kamil.szymcz

New member
Witam,
Od wczoraj jest dostępna aplikacja Kodi na Xbox One moim zdaniem to świetny krok, bo w jednym miejscu mamy napęd UHD a teraz obsługę niemal każdego filmu z dysku, ciekaw jestem czy Xbox obsłuży przez Kodi Atmos odtwarzany z dysku...
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Pytanko i prośba do użytkowników kodi na Xbox One S - możecie polecić jakiś poradnik który pokaże jak krok po kroku skonfigurować kodi na konsoli aby wszystko pięknie hulało ?
 

barburian

New member
Bez reklam
Mi wywalało się co chwilę i wieszało na konsoli więc odinstalowałem
może coś poprawili teraz w marcu ,oby...
 

Wild Zenon

New member
Na Xbox One X kodi od początku roku ładnie chodzi i nic nie tnie. Jedyny i to ważny minus (jak dla mnie) to nie przepuszcza dźwięku przez "passtrough" np. w Dolby Atmos.
 

AMP

New member
Chłopaki jakieś zmiany, aktualizacje? Najbardziej mnie interesuje czy KODI na klocku puszcza Dolby Atmos - czy nadal jest problem jak czytam powyżej.
 

AMP

New member
Testuje właśnie KODI w najnowszej wersji i na start rozczarowanie - materiał 4K strasznie przycina - istny pokaz slajdów. Czy u wszystkich tak jest?
 

AMP

New member
Nadal biednie, przedwczoraj aktualizacja do v18 Leia - Alpha 3 i bez zmian, można pomarzyć o zastosowaniu Xboxa S jako odtwarzacza 4K + atmos
 
Do góry