Ktora konsole wybrac?

Mattteuszzz

New member
Witam,
najpóźniej do końca bieżącego roku planuje kupić konsolę. Niestety nie mogę zdecydować się która wybrać (PS4 Pro - XBOX ONE X - PS4 - XBOX ONE S).

Na konsoli będę grał tylko i wyłącznie w gry sportowe (FIFA, PES, UFC) w gronie znajomych, ewentualnie samemu w nowy tytuł GTA gdy wyjdzie. Nie planuję zakupu innych gier.

Stąd pytanie która konsole wybrać? Czekać na Xbox one x i wybrać najświeższą i jednocześnie najdroższa konsole, czy patrząc na tytuły w jakie zamierzam grać aż taka konsola nie przyda mi się i lepiej zakupić coś lekko starszego?

Dodam że także zamierzam zakupić nowe TV prawdopodobnie już 4K.

Z góry dzięki za odpowiedź!
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jak głównie do sportowych to bierz Xbox, najlepiej poczekaj na Xbox One X, pad od Xboxa jest najlepszy do fify. Nie wiem jak na PS4 Pro, ale na Xone X Fifa 18 będzie w 4K 60fps.
 

Mattteuszzz

New member
Czyli, nie ma co cofać sie do podst wersji czy PS4 czy Xbox One S, jak już kupować konsole to albo PS4 albo XBOX X.
Zastanawiam się czy mimo wszystko warto płacić ponad 2k za X w dniu premiery, mając na uwadze, że od razu ceny PS4 pójdą w dół. Na tak podstawowe tytuły zauważę róznicę teraz lub w przyszłośći miedzy PS4 PRO a XBOX X?
 

Mattteuszzz

New member
tak jak wcześniej pisałem dodatkowo także planuję zakup nowego tv z 55" jak i kina domowego, wybierając nowe tv jak i kino powinienem wybierać je też poniekąd pod konsole? Do zestawu także będzie podłączony dekoder.
 

vectra1

Member
Bez reklam
To chyba źle Ci wychodzi. Xbox X jest dużo mocniejszy i wydajniejszy.

Będziesz siedział i patrzył na teraflopy ?
Co z tego, że mocniejszy jak oprócz Forzy i Gearsów nie ma magnesu w postaci tytułów na wyłączność.
Jeżeli kręci Cię powiększanie obrazu o 300% i wyłapywanie pojedyńczych pikseli to masz rację widać różnicę.
Zobacz sobie wszystkie porównania Digital Foundry w większości to rozdzielczość na korzyść Xa ale na telewizorze 4K.
Dla przeciętnego użytkownika różnice są niezauważanle, ale różnica 800zł w cenie to duży argument.
 
Do góry