Xbox one s jako odtwarzacz filmów bluray 4k

Markus1

New member
Witam
Chciałbym zapytać czy ktoś z użytkowników Xboxa, używa go do oglądania filmów bluray 4k? jak jest jakość i wygoda obsługi tego typu filmów w konsoli?
pzdr
 

Markus1

New member
Dzięki za info. Skoro najtańszy odtwarzacz kosztuje w granicach 1300-1500 to chyba bardziej opłaca się kupić eskę...

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
 

Gomlin

New member
Jeżeliby rozdzielić, że jest to zarówno konsola jak i odtwarzacz (np jakbyś miał kupić PS4 i osobno odtwarzacz) To cena choćby na pół i tak po prawdzie masz konsolę za 5 stówek i odtwarzacz za 5 stówek (a jak ma się 2w1 to grzech nie wykorzystywać wtedy obu opcji jakie daje maszynka)
 

barburian

New member
Bez reklam
Co może być powodem że jak włączę Netflix na konsoli XBOX S
to nie mam obrazu, a jak gram w gry to obraz jest , kabel mam HDMI 2.0
sygnał idzie przez Amplituner do TV ?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam wszystkich juz mam cały zestaw wybrany tv sony xf9005 65 i soundbar juz praktycznie wybrany potrzebuje odtwarzacza do filmow 4k hdr dobly Atmos I teraz tak miałem kupić pod tv odtwarzacz sony x800 ale naszła mnie myśl że dołożę kilka stowek i kupię xbox x z odtwarzaczem uhd i teraz pytanko czy odtowrz mi film w 4k hdr dobly Atmos I obraz na tym tv będzie ładny i bez problemu odtworzy dźwięk poprzez połączenia kablem z soundbarem który wybiorę doradźcie mi czy inwestować w xbox x czy lepiej kulic typowo odtwarzacz uhd. Plus xbox x ze jeszcze w zestawie mam red read redemption 2 i Shadow toMB rider cena x 2200zl. Odtwarzacz 1700zl
 

Tvmania

New member
Bez reklam
I nikt nie odpowiedział na moje pytanie chce zakupić xboxa x ze względu na odtwarzacz uhd blu ray bo będę oglądał filmy 4k hdr + grał w 4k .Obecnie posiadam zwykła ps4. Czy lepiej zainwestować 1700zl w odtwarzacz uhd do filmow czy w x?
 
Do góry