xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W temacie:

[youtube]YKX-Tx9Mtu4[/youtube]

Lata 90 wiążą się z fajnymi i sielankowymi wspomnieniami.Dochodzi do tego także fakt,że był to okres "rozwoju" gier video,co nas fascynowało.Dodatkowo,aby zdobyć jakąś gierkę,często jeździliśmy na giełdy komputerowe,na których growa otoczka,także dodawała klimatu,lub wymienialiśmy się gierkami i dyskutowaliśmy o nich z kolegami...
Teraz tych wszystkich technologii (nie tylko gier) jest cała masa.Dodatkowo człowiek może mieć gierkę dostępną w kilka minut,co nie jest wyzwaniem...
Myślę że pisanie przez niektórych o tym że kiedyś gry,pomimo słabej grafiki,miały duszę,jest trochę na wyrost.
Dawniej fabuła w grach bardzo często była nędzna.
Zobaczcie...np. taki "Mario Bros" czy "Contra" ,gdzie finalnie trzeba było uratować księżniczkę lub rozwalić Bossa.
Dajcie dzisiaj te gry (ogarniętemu) małolatowi który załóżmy nigdy nie grał i niech stwierdzi,czy są one lepsze od np. GTA V z lepszą fabułą i grafiką ;)

Jednak za fajną szybką elektroniczną muzykę w starych gierkach,należy się duży plus ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Czy Xbox One ma pass through? Wiem, ze mozna podlaczyc do niego tuner sat, ale czy po wylaczeniu nadal mozna ogladac tv?
 

collider

New member
Bez reklam
Jezeli Xbox dostanie 4K to wlasciwie bedzie to juz mega funkcjonalne urzadzenie multimedialne. Gry, filmy, tv itd. w jakosci UHD. Co wiecej potrzeba do szczescia.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To taki trochę strzał w plecy dla ludzi jak ja, którzy kupili One'a gdy się pojawił na rynku. Konsola, Kinect, drugi pad, 3k poszło
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Podobnie jak PS4. Technologia idzie do przodu i trzeba się do tego przyzwyczajać że konsolka na 6-7 lat już nie wystarczy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie tego mi brakuje na PC, świetnie się prezentuję.
Do tego ergonomiczny pad z wibrującymi triggerami i jesteśmy w domu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Podobno będzie można wymienić Xone z dopłata na Scorpio. Ktoś coś wie na ten temat? jakby mi kazali dorzucić z 400zł to wymieniłbym. Kupiłem konsolę z kinectem, dwoma padami i 2 gierkami za ponad 3k zaraz po premierze...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Czytałem coś o tym, ale nie sądzę żeby wycenili XO więcej jak 30-40% wartości Scorpio, a 2,5 za scorpio na premierę trzeba będzie wyrzucić.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zamotałem się i miałem na myśli wymianę na tego XboxOne S, a faktycznie będzie możliwa wymiana z dopłata za Scorpio za rok, ale to bez sensu bo oni to tak wycenią, że samemu lepiej sprzedać.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Z mała dopłatą na tego Xone S bym się wymienił. Jest mniejszy, ładniejszy, wbudowany zasilacz, dysk 2tb. W ogóle to od miesiąca nie włączyłem konsoli. Pograłem trochę w The Division i konsola się kurzy, a na półce Wiesiek do ogrania, nowa forza horizon kusi + we wrześniu nowa fifa, którą na bank biorę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry