xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Seizo

Active member
Bez reklam
I jeszcze jedno. Wszystkie te gry to remastery z PS3 wiec nie licz tutaj na cuda pod wzgledem grafiki, ale chyba liczyłes sie z tym zakupijac właśnie ten zestaw. Na szczęście radość jaką dostarczają te produkcje rekompensuje wszystko.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tak się złożyło, że nie ogarnąłem tych pozycji na PS3 bo oddałem konsolę synowi. Mały katował głownie fifę i wyścigi itp. czyli wszystko co oznaczone jest PEGI 3 - 7. Ja korzystałem głównie z xboxa 360.
God of war nie moje klimaty więc chyba będzie do sprzedania, choć do końca nie wiem. O reszcie czytałem w sieci i oglądałem recenzje na YouTube i właśnie takie klimaty jak Uncharted i TLOU najbardziej mi odpowiadają.

To w TLOU z synem nie graj przynajmniej w języku polskim. Pomimo ze to swietna historia to rzucanie mięsem k i ch jest tam standardem. God of war swietny. Nie sprzedawaj tylko graj.
 

maxan

New member
Bez reklam
W biedrze masz ten sam zestaw 100zł taniej ;) do tego jak by Ci coś nie gralo to od reki wymieniaja na nowy sprzet bądz oddaja pieniadze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, wyżalił się chłopak, polamentował a na końcu i tak dodał:
"Zobaczcie na datę [....] Od dawna posiadam X1, a PS4 mi się kurzy"
Tyle w temacie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Konsolarze pamiętają jak było, ale liczy się tu i teraz.
Ja wolę exclusivy z X1, a samo Sony nie było lepsze.
Ten ich "live" swojego czasu to była żenada.
Teraz już nie ma znaczenia, ale pamiętamy.
Podobnie jak ich perfidne kłamsta z rzekomymi "gameplayami" przed premierą.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Jedni preferują konsole od M$ a inni od Sony. Chociaż to trochę śmieszne aby taki nexgen jak XO miał problemy z wyświetlaniem FHD i trzeba, ciąć do 900p kosztem utrzymania 30 FPS
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Arni ;) Konsolarze :hihi: pamiętają.
Dlatego wolę GTA V na PlayStation 4
Najlepsza gra jak na razie ( obecna generacja)
Zastępuje większość gier dostępnych na Pleja 4, i Iksa One

Nie wiem jak u Ciebie, ale giera nie nudzi
Dodam że nie gram przez internet.
Szukam teraz tego potwora na dużych kołach. :)

Zajrzyj do wątku PC. Dla mnie GTA5 to absolutny Top of Top.
Tyle, że u mnie nonstop online. Gram od premiery PS3, PS4, a teraz PC.
Nie wiem co Ty tam tyle robisz w singlu, ale zabawa zaczyna się w online ;)
W zasadzie im dłużej gram, tym bardziej wciąga, a od premiery minęło 2 lata.
Majstersztyk.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
XBOX ONE to żadna nowa generacja. Taki trochę polepszony XBOX 360
Co do problemu z obrazem niezła :hihi: kicha.

Czekamy teraz na GTA V PlayStation 4 to jest najważniejsze.
Oby gra chodziła w 1080p/60 fps
Jak nam mówiono w czasie premiery konsol. Wszystkie gry będą chodzić 1080p/60fps
W sumie PS4 też nie odbiega aż tak bardzo od PS3. Jednym słowem ta generacja to kompletny niewypał. Pamiętam jaki był szok i różnica w jakości wyświetlanego obrazu przesiadając się z PSX na PS2 i z PS2 na PS3. Po przesiadce z PS3 na PS4 juz niż było takiego wow. Lepsze tekstury i drobna kosmetyka, ot co. Te konsole powinny zostać wydane w obecnym czasie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przede wszystkim powinny na starcie konkurować do mocnymi PC.
Obecna generacja to falstart.
Dobrze, że jest, zmiana była konieczna, ale ta moc to za mało na obecne standardy, już na starcie nie powalała.
Dziś znacznie odstaje. Takie GTA5 na mocnym PC wygląda niemal jak film, trudno uwierzyć z czym już mamy do czynienia.
Niesamowity progres. Chciałbym widzieć podobny za każdym razem w przypadku konsol.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To była jazda.Tamtych lat nigdy nie zapomnę. Dzieciństwo
Dzisiejsza młodzież nawet nie wie co to znaczy Pegasus Commodore Nintendo PlayStation Sega


A Pamiętacie. Radio RMF FM Nie pamiętam jak się to piszę, ale była taka zaj...... audycja
w Niedzielę zawsze JOD WU 23 Marcin Daniec
Imprezy w całej Polsce RMF FM
30 TON hity Nagrywało się na kaseciaka z radia.
The Last of Us - klasa sama w sobie. Podobnie jak Until Dawn, takiej właśnie gry potrzebowałem na PS4. Teraz czekam na Detroid.
Dzisiejsza młodzież jest wychowana na tabletach, smartfonach i fejsie. Tęsknię za latami 90. Aż łza się w oku kręci.
P.S. Koncerty RMF to chyba inwazja mocy o ile się nie mylę :p Pamiętam te czasy chociaż wtedy miałem może z 12 lat.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale co, boicie się konfrontacji z żywym (myślącym) przeciwnikiem? ;)
Też lubię singla, a są pozycje w których jednoosobowa rozgrywka jest tylko "dodatkiem". Dobrym przykładem jest właśnie GTA5.
Świetny singiel, ale to co się dzieje na online, to inna para kaloszy.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ale co, boicie się konfrontacji z żywym (myślącym) przeciwnikiem? ;)
Też lubię singla, a są pozycje w których jednoosobowa rozgrywka jest tylko "dodatkiem". Dobrym przykładem jest właśnie GTA5.
Świetny singiel, ale to co się dzieje na online, to inna para kaloszy.
Nie boję się. Swojego czasu 5-6 lat temu giercowałem w multi na PC i PS3. Na chwilę obecną brakuje na to czasu. Praca, dom, 2 letnie dziecko wiec popołudniami relaks przy konsoli musiałem zastąpić na rzecz kolorowanek, czytania bajek i układania klocków. Brakuje czasu aby włączyć konsolę chociażby dla samego SP więc o multi już nawet nie wspominam. Miałem wykupionego plusa na 3 miesięczną próbę i skorzystałem może 2 razy. W moim przypadku na chwilę obecną to wyrzucanie kasy w błoto.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To ja jako że 40 się zbliża chcę sobie pograć i nie wiem One czy PS4.
Jak z odtwarzaniem filmów w BD na One?
Ja polecam PS4. Wg mnie lepsze gry na wyłączność a o to chyba właśnie chodzi przy wyborze zakupu konsoli. Do tego jeżeli nie miałeś do czynienia z PS3, to na PS4 masz możliwość zakupienia najlepszych perełek jakie ukazały się na PS3 w podrasowanej wersji (The last of us, seria Uncharted - wspaniały przedsmak przed nadchodzącą 4 finalną odsłoną, God of War 3, Beyond: Two Souls czy zapowiedziany na marzec remaster jednej z najlepszych gier na PS3 - Heavy Rain) W te pozycje po prostu trzeba zagrać. Do tego gry na wyłączność dla PS4 Until Dawn - perełka, Bloodborne - wymagające cudo.
Na XO gier z tak dobrą fabułą moim zdaniem po prostu ze świeczką szukać.
A na 2016 już zapowiedziane Uncharted 4, Gran Turismo, Horizon: Zero Dawn, Street Fighter V, Last guardnian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry