Jaki TV do konsoli ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do konsoli to najlepiej taki model który na jak najniższy Input Lag:
- Sony 43X8309
- Philips 43PUS7100

A do jakiej max kwoty zakup?
Ile % czasu do grania ?
Grasz w sieci ?
 

BialyGTi

New member
z tego co czytałem o tych zakrzywionych to montują tam 4 rodzaje matryc 3 z nich sie strasznie psuja (mowie o marce Samsung) jak jest z innymi to nie mam pojęcia ja osobiście polecam kupic zwykły płaski za ta kwote co chcesz przeznaczyć na zakrzywiony kupisz juz bardzo fajny prosty. Szukaj w opcjach zeby mial ustawienie GRY
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja słyszałem od takich do dużo grają że najlepiej jak jest to zwykła matryca... podobno zakrzywione słabiej się sprawują... może ktoś tutaj to potwierdzi...
 

przemo73

New member
Bez reklam
Pozwolę podłączyć się do tematu.
Mój problem jest bardziej skomplikowany. Szukam dobrego TV do nowej konsoli Xbox One X. Także 4K z HDR musi być. Kolejny wymógł to przekątna 40" maksymalnie 43" ale ze wskazaniem na tą pierwszą. Telewizor będzie wisiał nad biurkiem, a odległość od ekranu około 1m. Chciałbym podłączyć do niego także komputer PC, ale tu tylko praca biurowa, proste rysunki 2D, net i zdjęcia.
Priorytet to jednak gry na XOneX, później komp i telewizja jako trzecia w kolejności.
Przeszukałem rynek, poczytalem i coś już tam mi się w głowie układa. Nie chciałbym jednak nic sugerować tylko zobaczyć do proponujecie.
Budżet około 2500 pln.
 

japish911

New member
Zauważyłem, że jest ciekawa promocja na Xbox one s - https://www.x-kom.pl/l/wymarzony-zestaw-gracza - konsola i telewizor w zestawie. Nie powiem, mocno się zastanawiam nad tym. Ta konsola mnie najbardziej interesuje ale wtedy faktycznie przydałby się nowy TV. Czy polecalibyście któryś z nich? Zastanawiam się raczej na Sony, ale nie znam się jakoś wybitnie na konsolach, zwłaszcza tych nowych, dlatego warto taki zestaw kupować czy może pokombinować i osobno dokupować tv?
 

jungli

New member
Musialbys porownac ceny samych TV, bo nowego XOS idzie i za 700zl dostac jak odrobine poszukasz, tym bardziej teraz po promierze XOXa.

pozdroofka
 
Do góry