Problem z podlaczeniem

brandowaw

New member
Witam
Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczegomoj tv sony kdl32v2500 nie dostaje sygnalu z xboxa one poprzez hdmi. Walcze z tym juz kilka dni i zero efektu.
Na drugim tv jest wszystko ok. Na xboxie zmienilem rozdzielczosc na 720 bo tv to hdready. Probowalem dwoch roznych kabli hdmi i obydwu wejsc hdmi w tv.
Zamowilem nawet przejsciowke hdmi-vga+ chinche audio ale tak tez tv nie dostaje sygnalu. Podobno musze zakupic konwerter z cyfrowego na analoga ktory to juz kosztuje troszeczke.
Czy ma ktos jakis pomysl jak rozwiazac ten problem?
 

tdx

New member
Bez reklam
W konsoli wybierz audio przez optyka i wtedy zobacz czy po hdmi na Tv wstanie

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

brandowaw

New member
Niestey xbox nie ma takiej opcji. Tylko 720 lub 10(??)- nie pamietam teraz dokladnie a nie jestem przed tv. Gosc z infoliniu sonego kazal zrobic uprage softu przez usb tylko ze ten tv nie ma usb a strona sonego nie pokazuje takiej mozliwosci dla tego modelu. Niezle przeszkolenie maja ci ludzie.
 

brandowaw

New member
A czy kable hdmi mialy rozne wersje?
A o co chodzi - gdzies to wyczytalem- ze wsparciem dla jakiegos "hdcpa"-jakos tak brzmial ten skrot?
Da rade poscic to jakas przejsciowka?
 

brandowaw

New member
A wiec uzylem innego kabla hdmi zeby podlaczyc laptopa do tv i okazuje sie ze laptop dziala razem z glosem na telewizorze pod obydwoma wejsciami. Dla innego porownania podpialem aparat sonego rowniez po hdmi i wszystko dziala. Dzwiek rowniez jest. Na pozostalych kablach dziwieku nie ma ale jest obraz. Niestety nie wiem jaki to kabel hdmi ale wyglada na tani.
Ale na zadnych z tych 3 kabli xbox nie odpala. Brak obrazu i dziwku.
 

dratt

New member
Witam.
Nie mam pojęcia jak ustawić wyjście audo tak, by w amplitunerzre Onkyo był wybór formtu audio. Gdy ustawię PCM nie ma DD, jak włączę 5.1 nie grają tylne głośniki. Pewnie problem banalny, ale nie mam pojęcia jak go rozwiązać.
 
Do góry