XBox One sprzedana więcej niż SONY.

bluray

Banned
Microsoft has announced that the Xbox One was the number one selling console for November.
W listopadzie 2014.
Bardzo dziwi, że Sony wycofując się z telewizorów stawia na bardzo słaby produkt: PS4.
 

marekjw2523

New member
Microsoft has announced that the Xbox One was the number one selling console for November.
W listopadzie 2014.
Bardzo dziwi, że Sony wycofując się z telewizorów stawia na bardzo słaby produkt: PS4.

Nawet tego nie skomentuje bo widzę że szukasz konsolowej wojenki, czarny piątek bardzo pomógł X ale gównie za sprawą ceny która była żenująco niska.
Przez 12 miesięcy PS4 było najlepiej sprzedającą się konsolą na świecie a ty po jednym miesiącu ogłaszasz sukces na miarę lądowania człowieka na księżycu.
Do tego kto ci nagadał bzdur że Sony nie będzie produkował tv ? może wróć pod kocyk, mamusia niech zrobi Ci kakao bo chyba masz omamy z powodu wysokiej temperatury.
Aha uważaj na styczeń jak twój ukochany MS ogłosi że wraz z Win10 gry z X1 będą odpalane na PC byś sobie krzywdy z rozpaczy nie zrobił.
I ostanie jeszcze słowo PS4 i X1 to generacja REMASTER EDITION i nic tego nie zmieni.
 

Rafal7

Banned
Xbox ma tak zje....ne pady że szkoda gadać.
Chyba żadna konsola nie doścignie PlayStation.
Ja swoje pieniądze mogę wydać na konsole ale tylko i wyłącznie produkt Sony.
 

dominlesne

New member
Oceniasz pad patrząc? Bez komentarza. Na DS3 nie idzie w ogóle grać komfortowo bez "przeróbek" i do tej pory Sony nie potrafiło przyznać się do błędu i wyprodukować całkowicie wklęsłych analogów. Idą w zaparte, ale marketing ważniejszy - co zresztą widać po twojej wypowiedzi, że skuteczny.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no raczej:D. ostatnio byłem z dwoma wujami w MM. Nie mieli nigdy do czynienia z konsolami dałem im do rąk pada od ps4 i One i bez wahania powiedzieli że ten zdecydowanie lepiej się trzyma i był to od One i tak samo było ps3 i 360 heh:p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten od PS4 i tak już jest o niebo lepszy od swojego poprzednika, ale gdzie mu tam do tego od XO, leży jak masełko, za to DS3 (od PS3), to już jawna kpina była (wypukłe gałki i triggery) ;)
Szkoda klawiatury.
 
P

PlayStation

Guest
Podobno.......Xbox One jest synonimem najwyższej jakości wykonania :eek:
Twój pokój wypełnia się niesamowitą elektryzującą atmosferą.

Dla mnie produkt jest wart tyle, ile jestem skłonny za niego zapłacić :-D
 

gladiator

New member
Ja mam XboxOne od kilku dni i wymiata ! Pady są extra a zawsze kupowałem PS teraz zrezygnowałem a dlaczego bo PS4 był golas droższy od Xa a na dokładkę sprawdziłem parametry i X jest lepszy jego parametry przewyższają PS :D
Nawet jestem zadowolony że nie wziąłem PS4 tylko XboxOne :p
 

maxan

New member
Bez reklam
Ja mam XboxOne od kilku dni i wymiata ! Pady są extra a zawsze kupowałem PS teraz zrezygnowałem a dlaczego bo PS4 był golas droższy od Xa a na dokładkę sprawdziłem parametry i X jest lepszy jego parametry przewyższają PS :D
Nawet jestem zadowolony że nie wziąłem PS4 tylko XboxOne :p

ciekawe o jakich parametrach mowa gdyż na bank nie o wydajnosci ...PS4 jest mocniejsze od XO - GPU jak i szybsza pamięć :p A mówi to posiadacz XO :) Tak czy siak ps4 bym nie kupil - przereklamowany badziew
 
Ostatnia edycja:
Do góry