Mówiło się o 4K a jest... 720p

tdx

New member
Bez reklam
W pierwszych informacjach prasowych o nowych konsolach pojawiały się spekulacje o tym czy będą one jeśli nie teraz to w przyszłości wspierać rozdzielczość 4K... Potem Sony jak i MS zdementowały te doniesienia.

I OK, to jestem w stanie przełknąć, ale 1080p to już na pewno, prawda?

No właśnie w Xbox One niekoniecznie...

[youtube]hfOdpNxN_-w#t[/youtube]

i inne przykłady...
Call of Duty: Ghosts – 1080p60 PS4 vs. 720p60 Xbox One
Tomb Raider: Definitive Edition – 1080p60 PS4 vs. 1080p30 Xbox One
Titanfall (Xbox exclusive) – 792p Xbox One
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – 1080p60 PS4 vs. 720p60 Xbox One
Assassin’s Creed IV: Black Flag – 1080p30 PS4 vs. 900p30 Xbox One
Battlefield 4 – 900p60 PS4 vs. 720p60 Xbox One
Thief – 1080p30 PS4 vs. 900p30 Xbox One
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bardzo dobrze ze o tym napisales bo mysle ze niewiele osob wie o tym ?? I jesli takiej informacji nie ma w instrukcji, na kartonie itp to jest wprowadzanie w blad, tym bardziejze faktycznie nawet mowilo sie o 4k :) Ja zawse mowilem ze PS jest fajniejsza konsola..
 

cureman

Active member
Bez reklam
Oki spokojnie ,spokojnie .

Posiadam obie konsole i ..no wlasnie

Thef chodzi lepiej na xbox one ( płynnej ) Na ps4 30 klatek to tylko czasami bo praktycznie jest 15/20. (Sa miejsca gdzie jest pokaz slajdów ).
BF 4 ma szczegóły bardziej wyraźne w grafice .
Nie wiem po co ten temat aby jechac po konsoli ktorej nawet nie macie w Polsce ,na ktorej nie graliscie ? .Po drugie sa gry full HD na xone które działają bez problemu w 1080p /60.Poczekajmy na ruch MS ,MS ma mase kasy i pracuje cały czas nad chmura która ma podobno duży wpływ na grafikę i fizykę w nowej konsoli .W tej chwili xbox one ma wiecej dobrych exow ! Na PS4 jest tylko killzone ..
Kolejny wielki plus xone lepsza jakosc streamowania rozgrywki live z gier !
Lepsza jakosc struktur online (PSN to jakas kpina )
No i jak pisałem wczesniej MS ma mase kasy i jest wstanie wywalić mase kasy na nowe ip i dobre Exy (DR3 bardzo dobre ,Ryse ( mimo średnich ocen gra bardzo dobra )Forza 5,Titanfall (jest na PC).
Sony nie jest wstanie walczyć z MS bo jest praktycznie bankrutem .Poczekajmy co bedzie dalej ,najlepiej do czerwca do E3 2014 .
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Sensem tego tematu nie jest to która konsola jest lepsza, tylko to czego się spodziewano po nextgenach, a co jest....
 

Replignigh

New member
Rozdzielczość zależy od gry na daną platformę-nieraz się spotykałem z tym,że gra na PS3 działa i wygląda gorzej niż na X360 i odwrotnie-nie wiem od czego to zależy?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oki spokojnie ,spokojnie .

Posiadam obie konsole i ..no wlasnie

Thef chodzi lepiej na xbox one ( płynnej ) Na ps4 30 klatek to tylko czasami bo praktycznie jest 15/20. (Sa miejsca gdzie jest pokaz slajdów ).
BF 4 ma szczegóły bardziej wyraźne w grafice .
Nie wiem po co ten temat aby jechac po konsoli ktorej nawet nie macie w Polsce ,na ktorej nie graliscie ? .Po drugie sa gry full HD na xone które działają bez problemu w 1080p /60.Poczekajmy na ruch MS ,MS ma mase kasy i pracuje cały czas nad chmura która ma podobno duży wpływ na grafikę i fizykę w nowej konsoli .W tej chwili xbox one ma wiecej dobrych exow ! Na PS4 jest tylko killzone ..
Kolejny wielki plus xone lepsza jakosc streamowania rozgrywki live z gier !
Lepsza jakosc struktur online (PSN to jakas kpina )
No i jak pisałem wczesniej MS ma mase kasy i jest wstanie wywalić mase kasy na nowe ip i dobre Exy (DR3 bardzo dobre ,Ryse ( mimo średnich ocen gra bardzo dobra )Forza 5,Titanfall (jest na PC).
Sony nie jest wstanie walczyć z MS bo jest praktycznie bankrutem .Poczekajmy co bedzie dalej ,najlepiej do czerwca do E3 2014 .

Slowo poraktycznie bankrut to oznacza ze ktos jest bankrutem , a Sony jak na razie funkcjonuje wiec nie moze byc praktycznie bankrutem.. A tutaj nikt nie jedzie po MS, poczeka sie i zobaczy co i jak bedzie. Chodzi o fakt co mialo byc ,a co jest, lub co moze byc.... a do oceny całkowitej trzeba poczekac - i tu jest racja 100%.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co z tego jak nie ma w co grac na PS4, tez uwazam ze tytuly startowe na XO sa lepsze. Tak wiem ze nie na temat, ale juz wole 720p i dobra zabawe, jak 1080p i walkowany tytul od premiery.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Dzis ruszył Twitch na xone i powiem ze swietna sprawa ..sam Titanfall rewelacja ,tak miodna gra ze wciąga jak bagno .
 

premek111

Active member
Bez reklam
To prawda , Xbox One ma lepsze tytuły startowe , teraz dochodzi jeszcze Titanfall ,na PS4 Driveclub zalicza następny poślizg .....
 

SandPetrus

New member
Myślałem też o kupnie tej konsoli, szczególnie że jest już zapowiedziana oficjalnie wersja bez kinecta. Niestety nie pasuje mi brak full hd w większości gier, gdzie na PS4 wygląda to dużo lepiej. Pytanie, czy konsola jest o tyle słabsza, czy jeszcze programiści nie nauczyli się dobrze optymalizować gier pod tą konsolę. Niby Małomiękki póżniej od Sony udostępnił twórcom gier swój soft i sama architektura z wykorzystaniem dodatkowej pamięci jest bardziej kłopotliwa, ale skoro własny "rodzimy" Titanfall jest tylko w 792p, to na poprawę stanu rzeczy chyba nie ma co liczyć?
 
Ostatnia edycja:

tomalbuk

New member
Jak dla mnie to ten XOne to jeden wielki skok na kase... Wypuścili to bo PS4 wychodziło i musili na siłe zrobić konkurencję...
 

Pr3dator

New member
Jak dla mnie to ten XOne to jeden wielki skok na kase... Wypuścili to bo PS4 wychodziło i musili na siłe zrobić konkurencję...

Zanim się obejrzymy a konsole będą się pojawiać jak telefony komórkowe. I co roku będzie wzrost wydajności o 200% charakteryzujący się najwyraźniej zmiana obudowy :D.
 

collider

New member
Bez reklam
P

PlayStation

Guest
Jak dla mnie to ten XOne to jeden wielki skok na kase... Wypuścili to bo PS4 wychodziło i musili na siłe zrobić konkurencję...

Przed premierą obiecywali cuda na kiju... :hihi: Będzie rewolucja, a jest xxxxxxxxxxxx
Gdzie ta nowa generacja konsoli ?
Chcieli kontrolować ludzi, :hihi: ale nie wyszło.
Xbox One... to taki trochę ulepszony model konsoli Xbox Elite / 360
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

_vhs_

New member
To samo można powiedzieć o ps4.

Obie konsole są po prostu słabe i już od samego początku tną grafikę bo podzespoły nie wyrabiają.

O full hd w 60 fps można zapomnieć. Chyba, że w jakichś indykach.

Śmiech na sali.

Co sie dziwić jak technicznie jest to poziom pc z przed 2 lat.

No ale miało być tanio...

To jest.
 
P

PlayStation

Guest
To samo można powiedzieć o ps4.

Obie konsole są po prostu słabe i już od samego początku tną grafikę bo podzespoły nie wyrabiają.

O full hd w 60 fps można zapomnieć. Chyba, że w jakichś indykach.

Śmiech na sali.

Co sie dziwić jak technicznie jest to poziom pc z przed 2 lat.

No ale miało być tanio...

To jest.

W sumie masz rację.
Osobiście uwielbiam gry... 60 fps
The Last of Us Remastered

Obczaj sobie... The Order 1886
 
Do góry