Xbox ONE - pierwsze wrazenia, opinie, dyskusje

budasty

New member
Nie miałem wczesniej blueraya a x1 go ma, do tego mozna na nim jeszcze pograc, obsługa youtube i twitcha bdb, nie trzeba kompa/smart tv angazowac.
Kinect 2 tez daje rade - moja cora przynajmniej ma zapewniona codzienna dawke ruchu, do ktorej jej nie musze zmuszac :)
Polecam EA Access - za 80 pln macie na rok dostep do 7 pełnych gier: np.
N4S Rivals, Fifa 14, Plants vs Zombie, Batlefield 4, Peggle 2.
 

gladiator

New member
Mam problem z Wi-Fi gubi mi internet mam ustawione przez laptop hot-spot przy użyciu programu Connectify.
Przez dwa dni działało ale zaczęło szwankować wpierw problem DHCP potem NAT ale nie mogę tego NAT znaleźć w menu.
Czy podłączenie po LAN jest lepsze jak zrobić ustawienia po wpięciu LANa ?
Czy wyłączyć XboXa i router podłączyć kabel i niech samo się ustawi ?
 

Lucky555

New member
Xbox One jest moją pierwszą konsolą i mogę zdecydowanie polecić :) Gram średnio po godzinie dziennie przeważnie w FIFE i przyznam, że gra się świetnie. Pad według mnie zdecydowanie lepszy niż w PS4. Teraz Xbox staniał i niedługo można łyknąć zestaw z WIedźminem 3 za 1500 zł, więc warto.
 
P

PlayStation

Guest
Xbox One jest moją pierwszą konsolą i mogę zdecydowanie polecić :) Gram średnio po godzinie dziennie przeważnie w FIFE i przyznam, że gra się świetnie. Pad według mnie zdecydowanie lepszy niż w PS4. Teraz Xbox staniał i niedługo można łyknąć zestaw z WIedźminem 3 za 1500 zł, więc warto.
Nie warto !

Jeżeli to jest twoja pierwsza konsola...
Lepiej zainwestować kasę z najlepszym pakietem :wink: :D
Halo : The Master Chief Collection :grin: :mrgreen: :mrgreen:

Miałem wcześniej konsolę Xbox One, tylko że wtedy jeszcze nie było tego wspaniałego uniwersum.
Sam pewnie kupię konsolę Xbox One, bo kolekcja pierwsza klasa. AAA

Ps.
Fajnie gdyby potwierdzili wersję Slim konsoli Xbox One, bez tego zjebanego chujowego krawężnika.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Również jakbym miał wybierać to wziąłbym PS4.Większa rozdziałka i trochę więcej exclusivów (chociaż 4 gry na PS4 vs 2 gry na XKlocka w ciągu roku,(z których połowa by odpadła w moim guście...) to w sumie nie jest jakaś duża różnica...
Tam z ciekawości.Na padzie z Xboxa One można grać w gry na PS4 ?:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie można.
Ja kupiłem specjalnego dongla do PS3 i mogę na nim grać padem od X360.
Wiele lat na to czekałem, a że PS3 poszła w odstawke to już inna sprawa.
Co do wyboru, serce podpowiada XO, rozum PS4.
Generalnie konsole kupuje się pod znajomych, jak większość ma PS4, to taką warto kupić. Mam jednego znajomego co się wychylił i kupił XO, no i nie ma z kim grać Sam osobiście wolę X'a, pad bez porównania lepszy, dash też mi bardziej pasuje.
PS4 to taka gimbusowata konsola ;)
 
P

PlayStation

Guest
Nie można.
Ja kupiłem specjalnego dongla do PS3 i mogę na nim grać padem od X360.
Wiele lat na to czekałem, a że PS3 poszła w odstawke to już inna sprawa.
Co do wyboru, serce podpowiada XO, rozum PS4.
Generalnie konsole kupuje się pod znajomych, jak większość ma PS4, to taką warto kupić. Mam jednego znajomego co się wychylił i kupił XO, no i nie ma z kim grać Sam osobiście wolę X'a, pad bez porównania lepszy, dash też mi bardziej pasuje.
PS4 to taka gimbusowata konsola ;)

Konsole kupuje się pod znajomych ? :confused:
Miałem wcześniej konsolę Xbox One, i jakoś nie kupowałem konsoli pod znajomych !!!
Jedynie Halo Combat Evolved daje radę, aby pograć z kumplami ( Xbox Elite )
Halo
Halo 2
Halo 3
Halo 4
Teraz przyszła pora na odświeżoną wersję Halo... The Master Chief Collection ( Xbox One )
1080p / 60 fps
Polecam ;)


Ps.
Tobie bardziej podoba się Xbox One, bo lubisz zajmować się pierdołami.
Konsola ma służyć do grania, a nie do beznadziejnych nikomu niepotrzebnych funkcji.
Chyba że lubisz urządzenia All-in-One
Kup sobie Wii U tam się odnajdziesz.
Będzie w sam raz pod znajomych :lol:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem kto ma więcej znajomych na X One/Ps4 (osobiście brałbym PS4),jednak według mnie wątek PC,powinien być tutaj bardziej wyszczególniony niż konsole,które coraz bardziej odstają od PORZĄDNEJ rozgrywki...+ większością rzeczy związanych z HDTV...:wink:
 
P

PlayStation

Guest
Nie wiem kto ma więcej znajomych na X One/Ps4 (osobiście brałbym PS4),jednak według mnie wątek PC,powinien być tutaj bardziej wyszczególniony niż konsole,które coraz bardziej odstają od PORZĄDNEJ rozgrywki...+ większością rzeczy związanych z HDTV...:wink:


Od porządnej rozgrywki, to jest wcześniejsza generacja konsol.
Względnie tanie gry jak na Polskie warunki, oraz duża liczba wspaniałych tytułów.
Ogólnie... raj dla graczy ;) :D
PlayStation 3 Slim.
Xbox Elite model z wyjściem optycznym.

Obecna generacja...
Konsole odstają od porządnej rozgrywki, ponieważ producenci zrobili się chciwi na łatwą kasę.
Drogie gry w stosunku do oferowanych możliwości.
Teraz w modzie łatki, i poprawiacze po premierze gry.
Do tego brak nowych pomysłów na innowacyjne gry klasy AAA
Do tego dochodzi również Budżet.
Gracze nie chcą inwestować w aktualną generację.
Przed startem obu konsol, pokazywali cuda na kiju.
Każda gra miał chodzić w pełnym Full HD 1080p / 60 fps
Jedynie The Order 1886 pokazuje nową generację,oczywiście pod względem graficznym,oraz animacji.
Co do rozgrywki już nie tak bardzo.
Zobaczymy co pokaże Project Cars
PlayStation 4 1080p / 60fps ;):D :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Od porządnej rozgrywki, to jest wcześniejsza generacja konsol.
Względnie tanie gry jak na Polskie warunki, oraz duża liczba wspaniałych tytułów.
Ogólnie... raj dla graczy ;) :D
PlayStation 3 Slim.
Xbox Elite model z wyjściem optycznym.

Obecna generacja...
Konsole odstają od porządnej rozgrywki, ponieważ producenci zrobili się chciwi na łatwą kasę.
Drogie gry w stosunku do oferowanych możliwości.
Teraz w modzie łatki, i poprawiacze po premierze gry.
Do tego brak nowych pomysłów na innowacyjne gry klasy AAA
Do tego dochodzi również Budżet.
Gracze nie chcą inwestować w aktualną generację.
Przed startem obu konsol, pokazywali cuda na kiju.
Każda gra miał chodzić w pełnym Full HD 1080p / 60 fps
Jedynie The Order 1886 pokazuje nową generację,oczywiście pod względem graficznym,oraz animacji.

Czyli ? ;-)
 
P

PlayStation

Guest

Czyli czekamy wyłącznie !!! na gry z najwyższej półki klasy AAA. :krol:
Na pierdoły nie mam czasu.
Wolę pięć gier klasy AAA przez cały cykl życia konsoli, niż tysiąc ochłapów.

Ps.
Project Cars ( PlayStation 4 )
Osobiście... gry o tematyce samochodowej mało mnie interesują.
Ale w tym przypadku, jestem ciekawy jak wypadnie produkt finalny, szczególnie na PlayStation 4.
Pierwsza gra chyba ? która może konkurować z Gran Turismo 6, oraz po części z grą Forza 5.
Zobaczymy już niedługo ;) :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Osobiście... gry o tematyce samochodowej mało mnie interesują.
Ale w tym przypadku, jestem ciekawy jak wypadnie produkt finalny, szczególnie na PlayStation 4.
Pierwsza gra chyba ? która może konkurować z Gran Turismo 6, oraz po części z grą Forza 5.
Zobaczymy już niedługo ;) :D

Również czekam na "Project Cars".
Jednak jak chcesz gry przy której "Gran Turismo 6" oraz "Forza 5" to gry dla "dzieci",to niestety musisz mieć PC i kierownicę :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=VuaSMGzwy4Q
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Konsole kupuje się pod znajomych ? :confused:

Oczywiście, że tak!


Miałem wcześniej konsolę Xbox One, i jakoś nie kupowałem konsoli pod znajomych !!!

Bo trzeba mieć najpierw tych znajomych ;)
Gdybyś ich miał, to byś wiedział o czym piszę i nie musiałbym tłumaczyć oczywistej oczywistości.
Gdybym kupił XO, to nie miałbym z kim grać, a podniecanie się jednym exclusivem w samotności (lub z jakimiś cyckami z sieci) to nie to samo co zabawa z przyjaciółmi.
Zabawa z bliskimi online jest przednia i nic tego nie zastąpi. Żaden singiel i exclusiv!


Ps.
Tobie bardziej podoba się Xbox One, bo lubisz zajmować się pierdołami.
Konsola ma służyć do grania, a nie do beznadziejnych nikomu niepotrzebnych funkcji.
Chyba że lubisz urządzenia All-in-One
Kup sobie Wii U tam się odnajdziesz.
Będzie w sam raz pod znajomych :lol:

O czym Ty piszesz, ja kupuje konsole do grania. Co mnie obchodzą jakieś funkcje. To właśnie ja miałem w poważaniu jakieś BD w PS3. Nie interesują mnie też żadne funkcje sieciowe, po co mi to. Od tego mam HTPC, a do filmów dedykowany player BD .
Zawsze Xb był mi bliższy, pisałem o tym wiele razy i gdybym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma, to wybór padłby na Xb. Wole exclusivy MS, nie wspominając o padzie, ale jeszcze bardziej wole granie z ziomkami, a że większość to multiplatformery, to nie ma płaczu. Dla Halo, czy Uncharted nie kupiłbym konsoli.

Przed startem obu konsol, pokazywali cuda na kiju.
Każda gra miał chodzić w pełnym Full HD 1080p / 60 fps

A co, Ty uwierzyłeś? :D
Tak jest od zarania dziejów, tak było w przypadku PS2, PS3 i PS4.
To zwyczajni oszuści i taka jest prawda.
PS4 czy XO to świetna zabawa, ale przy możliwościach PC leży i kwiczy.
Nie tak powininna wyglądać obecna generacja.
 
Ostatnia edycja:
P

PlayStation

Guest
Oczywiście, że tak!




Bo trzeba mieć najpierw tych znajomych ;)
Gdybyś ich miał, to byś wiedział o czym piszę i nie musiałbym tłumaczyć oczywistej oczywistości.
Gdybym kupił XO, to nie miałbym z kim grać, a podniecanie się jednym exclusivem w samotności (lub z jakimiś cyckami z sieci) to nie to samo co zabawa z przyjaciółmi.
Zabawa z bliskimi online jest przednia i nic tego nie zastąpi. Żaden singiel i exclusiv!




O czym Ty piszesz, ja kupuje konsole do grania. Co mnie obchodzą jakieś funkcje. To właśnie ja miałem w poważaniu jakieś BD w PS3. Nie interesują mnie też żadne funkcje sieciowe, po co mi to. Od tego mam HTPC, a do filmów dedykowany player BD .
Zawsze Xb był mi bliższy, pisałem o tym wiele razy i gdybym miał wybierać pomiędzy tymi dwoma, to wybór padłby na Xb. Wole exclusivy MS, nie wspominając o padzie, ale jeszcze bardziej wole granie z ziomkami, a że większość to multiplatformery, to nie ma płaczu. Dla Halo, czy Uncharted nie kupiłbym konsoli.



A co, Ty uwierzyłeś? :D
Tak jest od zarania dziejów, tak było w przypadku PS2, PS3 i PS4.
To zwyczajni oszuści i taka jest prawda.
PS4 czy XO to świetna zabawa, ale przy możliwościach PC leży i kwiczy.
Nie tak powininna wyglądać obecna generacja.



Dobra Armi ;) Ty masz swój świat.
Mnie również nie interesują funkcje multimedialne w konsoli, oraz odtwarzacz Blu - ray.
Sprawdziłem dla sprawdzenia, i wystarczy ;)
Interesują mnie wyłącznie gry, i wyłącznie klasa AAA ;)
Ja lubię takie klimaty.

Nie, nie uwierzyłem. Czekam jedynie na parę tytułów na obecną generację.
Oczywiście firmy muszą zainteresować niedoświadczonych graczy filmikami,
które nigdy nie będą tak wyglądać na konsoli w realu.
Pewnie pamiętasz jak pokazywali filmik na moście Killzone...PlayStation 3
Tak miała wyglądać generacja PlayStation 3 :lol: :shock:

Pozdrawiam ;) :mrgreen:
 
Do góry