Tv Projekcyjny Samsung Sp43q5

wtrey

New member
Witam,

Czy ktoś testował TV PROJEKCYJNY SAMSUNG SP43Q5 z HDTV ???

TV jest HDTV Ready 1080i
brak HDMI - jest tylko Component

chcę kupić N-kę i nie wiem czy warto....

Z góry Dzięki z odp...
 

Gucio50

New member
Bez reklam
wtrey napisał:
Witam,

Czy ktoś testował TV PROJEKCYJNY SAMSUNG SP43Q5 z HDTV ???

TV jest HDTV Ready 1080i
brak HDMI - jest tylko Component

chcę kupić N-kę i nie wiem czy warto....

Z góry Dzięki z odp...

Nie zobaczysz więc HDTV (brak HDMI) i wogóle tv projekcyjny to bez urazy dla tych co chca mieć duży ekran i nie chcą za niego zaplacic

Ja Ci radzę, kup Samsung LCD 40" za 6000 różnica 3 cali jest nieistotna a w jakości bardzo duża. Ten projekcyjny we Wrocławiu kosztuje około 5000
warto dopłacić
 

wtrey

New member
Gucio50 napisał:
Nie zobaczysz więc HDTV (brak HDMI) i wogóle tv projekcyjny to bez urazy dla tych co chca mieć duży ekran i nie chcą za niego zaplacic

Ja Ci radzę, kup Samsung LCD 40" za 6000 różnica 3 cali jest nieistotna a w jakości bardzo duża. Ten projekcyjny we Wrocławiu kosztuje około 5000
warto dopłacić

Tv kosztował mnie pół roku temu 2900zł - działa rewelacyjnie...

Chcę kupić Platformę N - czytałem że HDTV działa przez Component....
Dlatego interesuje mnie czy ktoś to testował w tym TV - czy warto kupować N-kę...
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
wtrey napisał:
Tv kosztował mnie pół roku temu 2900zł - działa rewelacyjnie...

Chcę kupić Platformę N - czytałem że HDTV działa przez Component....
Dlatego interesuje mnie czy ktoś to testował w tym TV - czy warto kupować N-kę...


Pewnie że warto do tego telewizora kupic n-ke.Napewno da obraz o wiele lepszy niż zwykła kablówka a pozatym Twój telewzor osłuzy hdtv przez component .Radzę Ci jednak kupić trochę droższy kabel a w przypadku componenta jest to rownoznaczne z lepszym obrazem / przynajmniej Techlink lub Prolink / Widziałem ostatnio 50 calowego KDF 2010 i obraz był przy n-ce bardzo dobry.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
AWGUST72 napisał:
Pewnie że warto do tego telewizora kupic n-ke.Napewno da obraz o wiele lepszy niż zwykła kablów
ka a pozatym Twój telewzor osłuzy hdtv przez component

Ale, HDTV z VOD NIE BĘDZIE dostępne przez Component, nastąpi downscaalling ze zwzgledu na prawa autorskie
 
Do góry