Sony Kdf 50 E 2010 Aep

sly

New member
Witam.Czy ktos ma jakies informacje o tym tv?Wiem,ze jest to nowy model,ale moze juz ktos mial z nim jakis kontakt.Pozdrawiam
 

helcik

New member
kontaktu nie miałem, ale z tego co czytałem, to posiada 2 wejscia HDMI i poprawili w nim nieco wspolprace z PC. To chyba tyle z roznic wzgledem starszego KDF.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jutro Ci podam różnice i ocenę.
Dziś testowałem model 55" Full HD Sony. Ale to inna klasa cenowa.
pozdrawiam
 

Georgess

New member
Kdf 50 E 2010-

Jest to mój pierwszy wątek,dlatego Witam Wszystkich Serdecznie.
Obserwuje to forum od paru tygodni,by pomóc sobie w wyborze telewizora.
Na początku moim faworytem był LCD Sharp 37 GA8 E, oraz Panasonic PV60.Gdy jednak zobaczyłem Sony KDF 50E 2010
wiedziałem ,że to jest to czego naprawdę szukałem.
Jestem zdecydowany na jego zakup gotówką.Pozostaje tylko kwestia ceny, i terminu odbioru w Poznaniu, oraz gwarancji Sony Polska.
Wobec powyższego mam prośbę do Kikiego, czy mógłby
przesłać mi swoją ofertę.
Pozdrawiam
Georgess
 

cresida

New member
Witam
Interesuje mnie jak sprawuje się ten telewizor na normalnej antenie? Wszyscy piszą tylko o platformach cyfrowych czy PC. Czy ten telewizor wogóle nadaje się do odbioru TV z analogowej anteny?
Pozdrawiam
 

czaki

New member
usprawiedliwie kikiego

"bardzo duzo pracy
Opis muszę odłozyć na sobotę.
Mogę powiedzieć gra lepiej od starego, lepiej świeci przy słońcu - a to najwększa wada była 3LCD."


tylko dostalem na priv a dostalem bo kupuje

czekamy do soboty
 

Sober

New member
czaki napisał:
no doklladnie chce kupic ale czekam

I co ma teraz kiki napisać, że TV kiepski jeśli tak się wszyscy na niego napalili? ;-)

cresida napisał:
Witam
Interesuje mnie jak sprawuje się ten telewizor na normalnej antenie? Wszyscy piszą tylko o platformach cyfrowych czy PC. Czy ten telewizor wogóle nadaje się do odbioru TV z analogowej anteny?
Pozdrawiam

Widziałem starszy model 42'' w sklepie SONY na sygnale z anteny i było całkiem dobrze, nawet z niewielkiej odległości - zwłaszcza w trybie 4x3. Obraz z DVD na 50'' żyleta (nawet się upewniłem czy to nie jest czasem HDTV ;) ).

Natomiast w MM obraz był taki sobie i ciemny, więc to chyba kwestia ustawień. Nie sprawdzałem, ale podejrzewam że zjeżdzając z opcją ostrość można by spokojnie dojść do poziomu CRT - po prostu domyślne ustawienia nie nadają się do słabego sygnału.
 

jurand

New member
Witam
Przy świetle słonecznym jasność zadowalająca z kablówki programy z odległości czterech metrów były dla mnie miłym zaskoczeniem. Nie mam porównania z poprzednim modelem ale z tego jestem bardzo zadowolony . Kupiłem go jednak z myślą o nowej platformie cyfrowej
 

ziomek

New member
Czy warto placic za ten nowy model 50e2010 400zl wiecej niz za 50a11? Bylem ogladac w centrum sony 50a11 i bardzi mi sie spodobal (cena do jakosci i do rozmiaru jest bardzo dobra!), lecz nie wiem czy jest sens kupowac ten troche nowszy?
TV bedzie glownie uzywany do platformy N, czasem grania na Xboxie 360, czasem jakis film divx, dvd a nawet HD.
 

paulb

New member
Witam wszytskich po raz pierwszy :)

Wczoraj przywieźli mi to cudo. Qpiłem w maxymalnej firmie za 4,7k. Rano zamówiłem, o 18 już był. Panowie wnieśli na 4 piętro. FVAT,instrukcja PL. Mam Ferga DF9000PVR i kartę cyfry, do tego PS2. Warto spróbować podłączyć tuner przez komponent, czy nie? Teraz idzie przez dobry kabel RGB. Oglądam z około 3 metrów. Wielkość idealna. Nie ma nad czym się zastanawiać, a ja przed zakupem troche sie obawiałem rozmiaru ekranu. Wcześniej mielismy 29" Sony. Jakość obrazu, tutaj _wszystko_ zależy od kanału - mecz na TVP2 wczoraj tragedia, na TVN Turbo też był meczyk i już dużo lepiej. Bawię się z różnymi ustawieniami, na pewno coś się da poprawić. Będe jeszcze podłączał do PC, ale mam tylko VGA w karcie, więc cudów się nie spodziewam (i tak tylko do oglądania divx-ów). Jestem niesamowicie zadowolony, myślałem dużo o lcd, patrzałem na plazmy, a najwięcej czytałem waszych opini i to one mnie przekonały do KDF-a. :D
W weekend będzie więcej czasu, może jakieś fotki porobię.

pozdrawiam
 
Do góry