55" Sony 3LCD Full HD KDS-55A2000 ... wszystko o tym tv

Ru$lan

New member
Sober napisał:
No cóż, może faktycznie jest większa różnica niż myślałem? Trzeba by to zobaczyć! Ale i tak myślę że z rok trzeba co najmniej poczekać aż spadną znacząco... inaczej mówiąc trzeba poczekać do momentu jak pojawi się nowszy model z nowymi systemami cinema black pro 3D, bravia engine ex pro II super, matrycą SXRCRVPv3 i kontrastem podbitym cyfrowo do 20000:1 ;-)
Tyle tylko że wtedy KDS2000 już nie będzie oferowany w sprzedaży, a nowszego modelu z "nowymi systemami cinema black pro 3D, bravia engine ex pro II super, matrycą SXRCRVPv3 i kontrastem podbitym cyfrowo do 20000:1" nie bedzie się opłacało kupować bo będzie za drogi.
No ale jest wyjście - poczekamy jeszcze rok aż ukaże się następny model z nowymi systemami cinema black pro 6D, bravia engine ex pro III superhiper, matrycą SXRCRVPv4 i kontrastem podbitym cyfrowo do 50000:1 a wtedy może ten poprzedni dostanie się taniej ;-P
Sorry ale takie myślenie prowadzi do nikąd, nigdy nic nie kupisz bo będziesz czekał na obniżkę cen związaną z wprowadzeniem "nowszego modelu".
 

cles

New member
Właśnie, że takie myślenie ma przyszłość. Za KDF w tamtym roku kazali płacić około 8000pln. Kto poczekał kupił ten tv w okolicy 5000.
POdobnie bedzie z SXRD. Jeśli komuś ten tv się podoba to w przyszłym roku dostanie go w granicach 6000pln. Jeśli się komuś spieszy to oczywiście niech kupuje teraz za ok 10 000pln. Ja bym czekał.
 

dominikm

New member
A ja nie będę czekał. Na tej zasadzie nic nigdy nie kupię albo zawsze będę kupował coś, co już na starcie będzie przestarzałe. To jest naprawdę rewelacyjny model - za 9200 zł to po prostu super okazja!
W przyszłym roku trzeba będzie kupić Blueray i nowy amplituner bo wejdą nowe standardy - Dolby TrueHD i DTS-HD. No i oczywiście Playstation 3. Więc jeszcze dwa-trzy tygodnie i przyjeżdża do mnie nowiutki KDS!!
 

helcik

New member
daj spokój... nie kończąca się historia... człowiek nie zdąży się nacieszyć tym co ma, na co z trudem zbierał. mam nadzieję, że dojrzejemy do tego, żeby nie podniecać się jeszcze lepszą wersją najlepszej wersji bo to jest zwykłe wyciąganie kasy od ludzi i manipulacja. tylko czy duzi chłopcy są w stanie z tego wyrosnąć?

pozdro,
helcik
 

Sober

New member
Nie no, jak napisalem wczesniej - jak kogos stac na nowosci to czemu nie :) Kupowac i sie cieszyc! A porownywales oba modele czy kupujesz w ciemno?
 
T

tdera

Guest
żywotność żarówki

jarwisz napisał:
ale dalej pytanie pozostało bez odpowiedzi ?????


według instrukcji, żywotność żarówki producent przewidział na 8000 godzin. Cena żarówki to 250 - 300 USD (wg sklepów w internecie)

Pozdrawiam
Tomek
 

czaki

New member
dot postu celsa


i tak mozna sie smierci doczekac

bo w przyszlym roku jeszcze leprzy moel wyjdzie i tak w kółko cena za nowasc 3mac bedzie poziom 10 a starsze tanieja

to jest rynek
 

jarwisz

New member
Bez reklam
tdera napisał:
według instrukcji, żywotność żarówki producent przewidział na 8000 godzin. Cena żarówki to 250 - 300 USD (wg sklepów w internecie)

Pozdrawiam
Tomek

thx - nareszcie jakas konkretna odpowiedz
a propo - nie długo świeci a i cena niczego sobie
 

scott

New member
czaki napisał:
cena za nowasc 3mac bedzie poziom 10 a starsze tanieja to jest rynek

I dokladnie tak jest. Sprzet jest klasyfikowany pod wzgledem klasy cenowej, ktorej sie nie przekracza - jest adresowany do okreslonej grupy ludzi, ktorzy moga sobie na niego pozwolic. Do klasy cenowej dopasowane sa rozwiazania techniczne. Cena wiaze sie tez z planowana wielkoscia sprzedazy. Duzo ludzi kupuje - cena idzie w dol. I tak bedzie zawsze.
 

ArturKania

New member
jarwisz napisał:
dzięki za linka
widzę że będę miał problem czy wybrać Sharpa GE!E czy tego Sony :)

Cześć Jarwisz-spotykamy się chyba na jeszcze jednym forum ;)

Mam taki sam dylemat.Dodam,że jeszcze czasami biorę pod uwagę plazmę.Jeszcze 3 miesiące temu myslałem,że jeszcze ten telewizor będzie CRT-teraz wiem,że NA PEWNO nie będzie CRT .

Dużo zależy od cen.Czekam na sharpa jak na wiosnę .Ostatnio jednak pokazałem szefowej ;) KDS-a w MM.

Ona : Czy on jest wiszący ?
Ja : nie to tv projekcyjny .
Ona : A nie było wiszących?
Ja:Widzące są plazmy i LCD
Ona: A ten obok (plazma ) ma ładne kolory .
Ja: nie ładne tylko przejaskrawione,Oczy chce wypalić . Ten KDS ma 55'' i ogląda się go z daleka .Mnie sie podoba
Ona : ......................... a nie ma czegoś wiszącego ??? :D
 

kamik

New member
Witam.
Mam pytanie..
Czy ten telewizor przyjmuje sygnał 1080p? Czy tak jak Bravia serii X tylko umie podnieść rozdzielczość przyjmowanego sygnału?
 

jarwisz

New member
Bez reklam
kamik napisał:
Witam.
Mam pytanie..
Czy ten telewizor przyjmuje sygnał 1080p? Czy tak jak Bravia serii X tylko umie podnieść rozdzielczość przyjmowanego sygnału?
tak ... on jest FULLHD - TUTAJ masz link

cześć @ArturKania - znamy się z DVB-Board jasne :)


KIKI - wciska mi na prezentację plazmę Pioneera 436 ale ja się bronię nogami i rękami.Jedną plazmę już miałem i mi wystarczy.
436 jest OK - ale Sony55"A2000 to dla mnie tak jak plazma tylko o wiele większy ekran.Moim faworytem jest Sharp GE1E - jego chcę ale jak Sony mnie zaskoczy to wygra /nie ukrywam że wielkość ma znaczenie/
- jest tylko jeden minus /duży/ Sony A2000 - to ta lapma - niech mnie KIKI wyprowadzi z błędu i powie że lampę tez obejmuje gwarancja - bo chodzą słuchy że jak ona siądzie to trzeba rzucać kasę na stół /a cena tej lampy to prawie LCD 26":eek: /

pozd
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
kamik napisał:
Tak tylko tam nie jest napisane czy on przyjmuje sygnał 1080p. Brawia serii X też niby była full hd.

A przeglądałeś linka @KRadzi - są tam screeny 1080p a ponadto w Bravia X w instrukcji napisano "akceptuje full HD" - tu tego nie ma więc chyba daje sobie z tym radę

@KRadzi - to była przenośnia- chodziło mi że lampa jest strasznie droga

pozd
 
Do góry