Ciągle to Sony i Sony,,,a inne firmy?

havranek

New member
Witam.Siedzę na tym forum od lilku dni i czytam. Powód "banalny" : chcę kupić tv. Slabo siędzę w temacie plazmy czy lcd...jeszcze większy laik ze mnie jeśli chodzi o tv projekcyne. No i tak sie edukuje powoli...I w sumie doszedlem do wniosku że "pode mnie" to najlepszy bedzie tv projekcyjny - ten problem mam juz rozwiązany...ale dlaczego Sony jest jedynym i slusznym pomyslem:hmm:?...bo taki wniosek narzuca sie sam? Wystarczy zobaczyc jaka dyskusja leci pod postem 3lcd a jaka pod innymi. O samsungu jest jeszcze male conieco...ale reszta ...no awaria. CZy to znaczy ze np thomson to totalny badziew??? Chcialem zapytac konkrestnie o 2 modele: 44dlw616 i 44dlp540. Obydwa sa oparte o technologie konkurencyjna do 3lcd (chyba obydwa...malo info jest nt 44dlw616 wiec nie wiem czy to dlp). Jesli ktos z Was moze podzielic sie opinia o tycvh dwoch tv bede bardzo wdzieczny...no i dlaczego sony jest lepszy ;-)?
pzdr
Michał
 

kolano

New member
lg

witam jestem posiadaczem tv projekcyjnego 40 cali Lg RE-40NZ60RB z Tym ze 45 calowegoale wiekszosc to samo tylko rozmiar inny (http://www.allegro.pl/item136110114_nowe_telewizory_40_cali_lg_re_40nz60rb_wawa_bcm.html)
jestem bardzo zadowolony i tez kupiłem przez allegro i tanio bo w Mławie jest fabryka LG w Polsce i jak cos sie pojawia z tamej okolicy to to własnie po konkurencyjnej cenie ja za 45 cal dałem 3000 z wszystkimi papierami i uwazam ze był to pardzo dobry pomysł podłonczony pod dobry sygnał antenowy nie ustepuje innym tv gdzies czytałem o szumie wentylatora do chłodzenia lamp i uwazam ze jest to bzdura bo tv chodzi po cichutku bez zadnych szomów wiec jak by co polecam pozdrawiam
 
Do góry