porównanie LG i SAMSUNG prośba o radę.

Ultro

New member
Witam, jestem nowym forumowiczem i chciałbym się na początku przywitać. Mam mały dylemat, chce kupić tv projekcyjny ale nie jakieś kosmosy za 10 tys tylko wpadł mi w oko Samsung 43Q5HL 16:9 cena na allegro 2900 normalnie ok 3500 i LG Model RE-40NZ60RB ( znalazłem na allegro jakiś niby nowy za 2600 co jest dość dziwne bo normalnie kosztuje ok 4000zł.) Więc pytanie czy w ogóle zawracać sobie głowę tymi tv czy kupić jakiś lepszy 32 cal. Może ktoś ma powyższe TV i podzieli się wrażeniami.

PS mam dość duży pokój ( poddasze ok 45 m2 kształt prostokąta) niezbyt mocno nasłonecznione a TV potrzebowałbym do ogłądania filmów na DVD.

Za ewentualne porady dziękuję z góry. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przy zakupie tych modeli musisz koniecznie sprawdzić jakość z TVP .
Posiadają spore kąty pionowe i poziome.
Dlatego ważne jest jaką masz odległość od ekranu - ale w tak dużym pokoju powino być extra .
Możesz sięgać nawet po 50" - TV Thomsona są na wyprzedaży po 4999 zł
Te grają - bardzo dobrze -bo mają specjalna matrycę i kosztowały 12999 zł.
 

Ultro

New member
hmm dzięki a może jest ktoś z podkarpackiego i wie gdzie mogę te modele zobaczyć w akcji, byłem wczoraj w MM i był tylko samsung za 14 tys i sony za 5 tys ( bardzo źle ustawiony, przyciemniony obraz ) także słabizna troszke...
 

kolano

New member
lg

witam wyjasnie Ci dlaczego cena jest tak nisk aza lg na allegro bo sam tak kupiłem. a wiec w okolicach warszawy w Mławie jest fabryka LG w Polsce i te telewizorki sa nowe tylko wypakowane do sprawdzenia czy działaj jak sie przyjzysz na wystawione nowe lg własnie wszystkie beda z tamtej okolicy. na jakiej podstawie one opusciły firme nie wiem i sie tym nie interesowałem . oczywiscie papiery wszystkie dostałem wiec nei am problemu sam zakupiłem 45 za cene 3000 z pół roku temu (cena sklepowa była ok 6500) bo sprawdzałem i jestem zazdowolony tylko był problem z transportem wiec sam pojechałem po niego zobaczyłem kupiłem i przywiozłem 300 km w jedna mańke ale wiem ze mozna sie dogadac tez kurierem z tym ze ja chciałem zobaczyc jak działa bo dogadałem sie ze ominiemy allegro ze wzgledu na taka kwote trzeba załacic prowicja i jszcze fiskus nakłada podatek wiec oplacało mi sie pojechac jak cos to plecam serdecznie ciałłłłłłłłłł
 

Ultro

New member
witam ponownie, tx kolano za rozjaśnienie sprawy z tymi LG :D, nie będę zakładał nowego tematu; Czy ktoś widział w akcjii ten TV SAMSUNG SP 47 W3HF 100Hz , jest teraz na allegro za 2 999 zł. Nie mogłem znaleść za bardzo tego modelu w ofercie polskich sklepów , czy ktoś coś wie na temat tego tv. Pozdrawiam.


troszke wstyd ale jak ktoś zna dobrze angielski to prosiłbym o streszczenie w paru zdaniach http://alatest.com/apps/reviews/1617117/-1/TVs/Samsung+SP-47+W+3+HF/
 
Ostatnia edycja:
Do góry