Lampa XL 2400 do KDF 50E2010 i innych

amd23

New member
Witam

mam sprawę. Chciałbym zaopatrzyć się w lampę XL 2400. W Polsce taka lampa kosztuje ok. 900zł
Ja znalazłem sklep w USA, który oferuje lampę za 85$. Moja kuzynka raczej na wielkanoc 2011 ściągnie do kraju więc mogłaby przywieźć kilka sztuk do Polski.

Są 2 pytania:
1. Czy ta lampa z USA będzie poprawnie pracowała w naszych TV Sony gdzie napięcie w sieci to 230V 50Hz ? PYTANIE TO JEST KWINTESENCJĄ TEGO TEMATU, jeśli się okaże że lampy z USA pracują na 60Hz no to cały misterny plan idzie w piz....

2. Pytanie z czystej ciekawości, może właśnie ktoś wie. Jakim napięciem jest zasilana owa lampa? Zmiennym, stałym i ile Volt??

Jeśli lampy są kompatybilne z TV Unijnymi no to możemy myśleć o większej ilości jeśli ktoś się pisze oczywiście na to.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Ta lampa nie kosztuje 900 złotych, może na alledrogo . W ubiegłym roku w październiku kosztowała w autoryzowanych serwisach Sony 470 zł z kompletnym blokiem. I dają na nią gwarancję na kilka miesięcy.Sam oryginalną Xl-2400 kupiłem.I używam. A co zrobisz jak ci strzeli? Wyślesz ją do USA? Policz sobie koszty i stracony czas i brak możliwości oglądania TV... To się nie opłaca. Oszczędzasz raptem ok. 80 dolców.
 
Do góry