Wrażenia po pierwszej połowie

PrzybyszW

New member
pedro22 napisał:
Witam , jakie są wrażenia posiadaczy telewizorów projekcyjnych po pierwszej połowie meczu Niemcy - Kostaryka?? :)
witam właśnie jestem po pierwszych wrażeniach , oglądam mecz na dekoderze polsatu obraz w miarę dobry odległość oglądania około 2m.
Posiadam tv sony KDF-E42A11E.Od jutra będę miał humaxa 2000 i porównam jakość obrazu.
 

helcik

New member
jak na TVP2 to nie było źle, chociaż nie miałem możliwości porównania np do sygnału z ZDF.

tv: KDF50
sygnał: Aster
 

darmane

New member
Na lampie ale porównuję

Ja oglądam ciagle na lampie :))) Czekam na M71 Smasunga mam nadzieje ze warto ale do rzeczy na TVP1 obraz w proównaniu do Polsat Sport Extra znacznie słabszy wyraźnie widać różnice w ostrości. Skoro jest to tak widoczne na lampie to na LCD dopiero. Obraz na ZDF nie do pobicie (no moze przez PREMIERE HD tak :))) ) do tego 16/9 i Dolby Digital.... to była prawdziwa przyjemność.
 

boger7

New member
darmane napisał:
Ja oglądam ciagle na lampie :))) Czekam na M71 Smasunga mam nadzieje ze warto ale do rzeczy na TVP1 obraz w proównaniu do Polsat Sport Extra znacznie słabszy wyraźnie widać różnice w ostrości. Skoro jest to tak widoczne na lampie to na LCD dopiero. Obraz na ZDF nie do pobicie (no moze przez PREMIERE HD tak :))) ) do tego 16/9 i Dolby Digital.... to była prawdziwa przyjemność.

Zgadza się, mistrzostwa ogladam na ILA JVC 56" z odleglości ok. 4 m. Na dekoderze Polsatu obraz meczu na Polscie EXtra całkiem niezły, jeszcze lepszy ze studia. Natomiast obraz z naszej publicznej TV na tym dekoderze to tragedia. Nie dość, że rozmazany, postrzępiony to jeszcze kolory wyblakłe, miałem wrażenie jakbym oglądał materiał odtwarzany z kiepsko nagranej kasety VHS. Przekaz na ZDF może trochę lepszy od polsatowskiego ale bez przesady. JVC "napędzam" poprzez komponent dekoderem Samsunga DSB-S305G (całkiem niezły tunerek).
Brawa dla stajni Pana Solorza :) .
 

artek

New member
Halo....

A ja z Samsunga 305G (Polsat Cyfrowy, wszelkie możliwe połączenia) mam gorszy sygnał na TVP, niż z indywidualnej anteny siatkowej (Kraków).

TV to KDF 50".
 

Mor25

New member
Cześć

Mam kablówke (Vectra) slynaca raczej ze slabej jakosci sygnalu.
Monter byl, niby wzmocnil ile sie dalo.. ale wedlug niego roznicy nie zauwaze. Nie wiem czy faktycznie byla gdyz wezwalem go zanim wjechal do mnie TV ;)
Tak czy owak odbior na tvp 1 i 2 z tej kablowki jest ok (odleglosc 3,5m)... natomiast dzwiek b. dobry (duzo lepiej przekazana atmosfera na stadionie). Natomiast obraz z polsat sport extra (tez z tej kablowki) zdecydowanie lepszy, wrecz bardzo dobry... a dzwiek duzo gorszy, jakby minimalnie stlumiony i slabiej "slychac stadion".
W ogole zauwazylem, ze jakos obrazu z kazdego stadionu minimalnie sie rozni. Poki co zdecydowanie najlepszy odbior mialem gdy mecz byl rozgrywany w Dortmundzie. W sumie dobrze sie skalda bo juz w srode Polska zmierzy sie tam z Niemcami :)

Pozdrawiam
 
Do góry