Samsung HL-R5087W Ten sam model co w Polsce???????

exitgsm

New member
W USA można kupić Samsunga HL-R5087W już za 1700$ co o tym sądzicie czy warto? czy jest to ten sam projektor co SP50L7HX i co z problemem gwarancji.
 

exitgsm

New member
Na stronie Polamer Przewidywany koszt : $226.09 przesyłka morska .A do samsunga zadzwonię dzis i się dowiem. Cena 1700$ to bardzo atrakcyjna oferta.
 

nowy66

New member
exitgsm napisał:
Na stronie Polamer Przewidywany koszt : $226.09 przesyłka morska .A do samsunga zadzwonię dzis i się dowiem. Cena 1700$ to bardzo atrakcyjna oferta.

nie jestem tego w 100% pewien - ale dostawy spoza UE czyli +cło (chyba)+ VAT. No i może już nie byc tak wesoło. Ten model 50L7HX widziałem w necie <10k.

pzdr
 

hawk70

New member
Zawsze jak zawsze. Wystarczy znaleźć znajomego z firmą, który może go odliczyć i zapominasz o VAT (ale tyczy się to także zakupu TV w sklapie w Polsce).
 

m@rco

New member
Witam!

Oj nie radzę!!!

Dwa lata temu kupiłem w stanach panasonic'a 47" za 1500$(wtedy wydało się to okazją). Za przesyłkę wydałem ok. 400$, bo się okazało że polamer i inni przewoźnicy w swoich regulaminach mają przymus do odpowiedniego zabezpieczenia takiej przesyłki, a więc solidna skrzynia - oczywiscie na własny koszt :p

Gdy już wróciłem do pl. i czekałem na swoj wymarzony tv, nagle dostałem liścik od spedycji polamer, gdzie się okazało, że tv został zatrzymany w urzędzie celnym gdzie naliczone zostało cło i akcyza( akcyza jest naliczana powyżej pewnej wielkości ekranu) w wysokości ok. 4000pln !!! :twisted:

No i jeszcze jedno: nikt, ale to nikt nie chciał zająć się przestrajaniem, nawet servis panasonic'a, więc musiałem kupic konwerter pal/ntsc - 1200pln, aha i bym zapomniał transformator 110V/230V kupiłem go w usa za 10$ - 200W

A więc zastanów się czy gra warta świeczki :niewiem:

Dodam jeszcze że tv to hdtv i 2tunery, cztery głośniczki w obudowie, waga 90kg i jest na kółkach - a kto by go ruszał :grin:
 

Yokkmokk

New member
Z Usa L7

...Design ten sam co Nasz L7...ale bebechy w wersji z USA o epokę lepsze. Popatrz sobie w Necie i porównaj. adres: DLP Tv Review
 
Do góry