Prośba o zdjęcia

arekczarny

New member
Mam prośbę do użytkowników tylnej projekcji o umieszczenie zdjęć swoich TV ze szczególnym uwzględnieniem tyłu telewizora oraz profilu bocznego.

Pozdrawiam
 

AndrzejIgor

New member
Jak chcesz zobaczyć kdf'50 z profilu lub od tyłu to moge Ci fotki na maila wrzucić. chyba nie ma co śmiecić na forum, tym bardziej że na maila Ci wrzucę fotki o lepszej jakości.
 

hawk70

New member
Obawiam się, że fotki Ci niewiele dadzą. Naprawdę lepiej iść do sklepu i tam sobie wyrobić zdanie (nawet jak zamierzasz kupić TV w necie). Zdjęcia mogą odrobinę zafałszować rzeczywistość.
 

artek

New member
A ja powiem więcej: inaczej na stronie producenta, inaczej na zdjęciu amatorskim, inaczej w sklepie i inaczej u Ciebie w domu - POLECAM PREZENTACJĘ W DOMU (pogadaj w sklepie - ja zapłaciłem 50zł)

Pozdrawiam
 

arekczarny

New member
AndrzejIgor napisał:
Jak chcesz zobaczyć kdf'50 z profilu lub od tyłu to moge Ci fotki na maila wrzucić. chyba nie ma co śmiecić na forum, tym bardziej że na maila Ci wrzucę fotki o lepszej jakości.

Dzięki za zdjęcia . Jestem coraz bardziej zainteresowany tymi tv.Jak będę miał urlop to sobie pobiegam po sklepach i dokładnie pooglądam. Tylko jednego się obawiam jak długo żyją lampy , bo umnie tv gra często prawie cały dzień.

arekczarny
 

johanek

New member
Lampa powinna świecić ok 8 - 10 tys godzin. Policz ileśrednio oglądasz (np.5h) razy 365 dni w roku razy np.5 lat co daje ok 10 000 godzin. Cena lampy to ok 800-1000 zł. Wychodzi więc ok 200 zł na rok. Po wymianie masz zupełnie nowy telewizor:) Nie ma tragedii co nie?
 
Do góry