Samsung DLP - 2 pytania

Ronni

New member
Witam serdecznie wszytskich jestem tutaj nowy i "zakochany" w DLP:grin:

mam 2 pytania mam nadzieje ze pomozecie jesli zadalem je w zlym miejscu to prosze mnie poprawic.

Moj ojciec od 3 lat posiada Tv Samsung
SP46L6HX i od tego czasu twierdze ze naprawde warto miec TV Projekcyjny sygnal HD z cyfry poprostu bajka!! ale do rzeczy, czy w telewizorach samsunga mozna sprawdzic gdzies w menu Tv, jak dlugo lampa juz swieci?? moje pytanie o tyle jest wazne dla mnie ze mam mozliwosc kupienia Samsunga SP50L7HX a scislej mowiac sprzedajacy posiada 3 modele wlasnie SP50L7HX( TV powystawowe a bardziej mowiac byly prezentowane na targach) i dlatego pytam bo co do kupna to jestem przekonany w 100% ze ma to byc DLP tylnia projekcja ale czy jest mozliwosc sprawdzenia jak dlugo lampa swiecila w przypadku gdzie moge wybrac z trzech tych samych modeli???

dzieki, pozdrawiam


 
Ostatnia edycja:

Ronni

New member
juz jest!!

tak wiec juz jest Samsung SP50L7HX u mnie w domku!! wrazenia?? bezcenne!! po podlaczeniu do Tv HD (cyfra itp) obraz miod!! program national geografic nadawany w hd poprostu krysztal!! kto sie nie zna niech sie nie wypowiada na temat TV projekcyjnych ze to nie telewizor, jestem bardzo zadowolony a wyglad telewizora szok desing naprawde niepowtarzalny zdjecia nie oddaja tego!! balem sie bo to Tv powystawowy ale warto bylo i mam gwarancje, ciekawostka to wtyczka do gniazdka z wejsciem tylko na angielskie kontakty:)

pozdrawiam i szkoda ze nie udalo sie nikomu odp na moje poprzednie pytanie:eek:k:

wszytskie sugestie uwagi podpowiedzi do tego TV mile widziane!!

POZDRAWIAM!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry