Kdf 50E2010 miga... (lampa???)

rzaba

New member
witam,

lampa ma liczniku 6000 godzin i ostatnio zauważyłem lekkie miganie obrazu szczegolnie widoczne na białych tłach (coś w stylu jakby obniżyć drastycznie odświeżanie), po chwili to znika pozniej znowu sie pojawia...czy to sa objawy smierci lampy?
 

rzaba

New member
myslalem ze do tych 8000 godz. dociagnie jednak...znaczy jeszcze dziala ale to migotanie czasami jest bardzo widoczne
 

arsenal

Moderator
VIP
Jeśli mogę Rzaba poprosic to napisz jak z jakością obrazu po wymianie lampy. Czy jest lepiej, gorzej czy może nic się nie zmieniło.
 

rzaba

New member
jeszcze nie wymieniłem...podkreciłem troche jasność i kontrast i na razie jakby tego migania mniej (zdecydowanie mniej)...dodałem Twojego XBL GT wiec jak bedzie po wymianie to dam Ci znać
 

mtomi

New member
Również zastanawiam się nad kupnem lampy za oceanem, gdyż w Sony życzą sobie na dzień dzisiejszy za usługę wymiany lampy 1700 PLN :twisted: Czy ktoś z forum już po kupnie lampy na stronie podanej w wątku dokonał samodzielnej wymiany i może podzielić się doświadczeniami?
 

rzaba

New member
ja dokonałem zakupu i stał sie cud, telewizor chodzi jak zloto wiec lampa czeka w szafie...w sumie dobrze sie stało bo kupilem jak dolar byl na dnie!!!
 

krencio

New member
ja mam pytanko jak sprawdzic ile godzin juz lampa swieci mam kdf o ktorym mowa juz jakis czas bedzie ponad 2 lata i zdaje sobie sprawe ze wymiana lampy to kwestia czasu a niebardzo sie orituje ile mozw jeszcze pociagnac.:D
 
Do góry