sony kdf 50" 2x hdmi wielki problem!

Adix

New member
Witam wszstkich. Mam wielki problem z tv sony bravia kdf 50 e 2010.Kiedy podlaczam kompa przez dvi-hdmi wszystko jest ok niezaleznie od rozdzielczosci I czestotliwosci odswiezania. Kiedy podlaczam xboxa 360 przez component lub hdmi tez jest ok. Problem polega na tym ze telewizor nie akceptuje 2 urzadzen podlaczonych po hdmi. Kiedy w koncu jakims cudem udalo mi sie podlaczyc tak ze obydwa urzadzenia dzialaja to po wlaczeniu hdmi 1 (pc) jest ok ale po przelaczeniu bezposrednio na hdmi 2 (xbox 360) obraz znika konsola sie resetuje po czym wlacza sie I wszystko jest ok. Jesli po wlaczeniu hdmi 1 (pc) przelacze na kablowke (antena) I potem na hdmi 2 wszystko jest w porzadku. ps. mam jeszcze dekoder kablowki hd ktory po hdmi w ogole nie dziala. Na innym tv jest ok. Jakies pomysly???
 

Adix

New member
agrestowy napisał:
Jaka ver. HDMI w TV?
Nie mam pojęcia, a co za różnica????
Jaka wersja by nie była takie jaja to chyba już przesada.
Zdarza się też że telewizor zawiesza mi kompa, a to już jest FATALITY.
 

agrestowy

Member
Jak dla mnie albo telewizor do serwisu.

Wbrew pozorom gniazdo HDMI bardzo łatwo uszkodzić.
Może kabel jest wątpliwej jakości? Może gdzieś doszło do zwarcia? Może firmware TV ma jakieś błedy? Mimo wszystko zadzwoniłbym do serwisu.

pzdr
 

maciuch2

Member
ja mialem to samo po podpieciu n-ki via hdmi i ps3 via hdmi, dzialala tylko ps3, a jak zalaczylem nke to juz lipa, podpialem nke po componencie i problem zniknal, no tak ale to nie jest rozwiazanie...przepialem n na hdmi i dziala ok i n po hdmi i ps3 po hdmi, tylko czasami musze czekac az n "wskoczy" okolo 40 sekund. cos musi byc z tymi tv nie tak, jak masz mozliwosc to popros jakiegos gamonia z serwisu coby soft zaktualizowal i mysle ze powinno pomoc. tv jest naprawde revelka, mam go od 2 lat i jestem na maxa zadowolony, ma swoje fochy hehe, ale i tak nie wymienilbym go na zadne lcd, chyba ze na dobra plazme, albo na kdsa, ale tylko z doplata:))))))))), jak masz jakies pytania pytaj, czasami tutaj zagladam. swoja droga co sie stalo z wszystkimi kdf-owcami:) jakis czs temu forum tylnodupcow pekalo w szwach???
 

Adix

New member
agrestowy napisał:
Jak dla mnie albo telewizor do serwisu.

Wbrew pozorom gniazdo HDMI bardzo łatwo uszkodzić.
Może kabel jest wątpliwej jakości? Może gdzieś doszło do zwarcia? Może firmware TV ma jakieś błedy? Mimo wszystko zadzwoniłbym do serwisu.

pzdr

Gniazda i kable są na 100% ok. Bo kable dzialają na innym tv, a urządzenia podpięte solo działają bezproblemowo.
 

agrestowy

Member
Moim zdaniem to nadal nie wklucza uszkodzenia portu w TV. Jednak jeśli jestes w 100% pewien, zę nie miał możliwości się uszkodzić - to niestety pozostaje serwis - bądź jesli masz taką mozliwość aktualizacja firmware/software tego TV. Nic innego nie pozostaje.

Tzn. miałem na myśli, żę ja na tą chwilę nie widzę innej możliwości.

Pzdr
 

Monkin

New member
Bez reklam
maciuch2 napisał:
swoja droga co sie stalo z wszystkimi kdf-owcami:) jakis czs temu forum tylnodupcow pekalo w szwach???

Po prostu nie mamy problemów z naszymi KDF-ami i sobie bezproblemowo oglądamy. ;-)) To chyba najprostsza odpowiedź. Ja przynajmniej nie mam, ale foruma czytam stale. Pzdr. brać tylnoprojekcyjną.
 
Do góry