Czy ustawienia maja wplyw na zywotnosc lampy ?

hatson

New member
Witam.
Jezeli juz bylo, to sorry ale nie znalazlem. Kupilem niedawno KDF-50E2000. TV fajny, jestem jak najbardziej zadowolony no ale nie o tym.
Czy ustawienia obrazu (kontrast itd.) maja wogole wplyw na zywotnosc lampy ? Znalazlem co prawda tanie lampy, prosto z Japonii ale mimo wszystko jestem ciekaw, czy moge miec na to wplyw.

No i drugie dodatkowe pytanie. Czy mozna na stale wlaczyc przyslone ? Jak dam przykladowo na maxa, to podczas ogladania szczegolnie filmow z napisami, widac jak obraz przyciemnia sie po pojawianiu sie bialych napisow, poczym za chwile rozjasnia. Troche to wkurzajace i w tej chwili mam ja wylaczona calkowicie. Mozna cos z tym zrobic ?

Pozdrawiam
Pawel
 

czaki

New member
podziel sie informacja i powiedz cos o tych lampach jakies linki adresy telefony kazdy z uzytkownikow KDF by cos chcial na ten temat wiedzieć
 

hatson

New member
czaki napisał:
podziel sie informacja i powiedz cos o tych lampach jakies linki adresy telefony kazdy z uzytkownikow KDF by cos chcial na ten temat wiedzieć

Wsumie to zadne odkrycie. Wejdz na ebay.com i wpisz model lampy. Jest tam dwoch typow z Japoni, ktorzy wysylaja na caly swiat. XL-2400 z wysylka do EU kosztuje niecale 180 USD.
 
Do góry