Czy 6988 złotych za Samsunga SP 50L7HX to okazja ???

Musio1968

Member
Bez reklam
Ostatnio w MM oferują Samsunga SP 50L7HX za kwotę 6988 złotych ! Czy to dobra cena ??? Pozdrawiam :) :) :)
Ps. MOże ktoś użytkuje ten telewizor ???
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Musio1968 napisał:
Ostatnio w MM oferują Samsunga SP 50L7HX za kwotę 6988 złotych ! Czy to dobra cena ??? Pozdrawiam :) :) :)
Ps. MOże ktoś użytkuje ten telewizor ???

Jasne że okazja, dla sprzedajacego. :p
Projekcyjne są wyprzedawane. Poczekaj dzisiaj za te pieniądze kupisz Samsunga46" a za 2-4 miesiące 52" czego Ci życzę :krol:
 

rees

Member
Nie chce Was obrazac, ale przez takich jak wy to wlasnie dlatego sa wycofywane RPTV z Europy. Bo jaki sens kupowac RP ktorego nie powiesisz na scianie, right? Samsunga bym nie kupil, ale po przesiadce z Panasonica 32lx500 na KDFa 50 stwierdzam z calym przekonaniem ze nigdy wiecej zadne LCD do ogladania telewizji. A X360, dvd z uspcalerem graja bajecznie w 720p.
Tyle ze ja zaplacilem za KDFA 4000 zl brutto, a czekac zawsze mozna do czasu az ceny 720p 50" LCD spadna do tego poziomu...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Gucio50 napisał:
Jasne że okazja, dla sprzedajacego. :p
Projekcyjne są wyprzedawane. Poczekaj dzisiaj za te pieniądze kupisz Samsunga46" a za 2-4 miesiące 52" czego Ci życzę :krol:

Gucio czy widziałeś kiedyś tv projekcyjny? czy sprawdziłeś cenę i orientujesz się na rynku tv projekcyjnych?

Właśnie JVC, potem SONY, Samsung będą pokazywać najnowsze modele tv projekcyjnych.

Proszę o nie branie udziału w rozmowach, jeśli nie ma się pojęcia o czym mówi.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JVC ze swoimi nowymi modelami / kto widział ten wie/ zachwyca absolutnie jakością. Komu naprawdę zależy na jakości - to winien koniecznie to sprawdzić - tym bardziej że wszystkie nowe modele można powiesić na ścianie.
pozdrawiam
 

Yokkmokk

New member
Sammy L7

Jestem posiadaczem w/w modelu RPTV od lutego. Kupiłem jego jeszcze taniej niz w/w cena . Ale! - Wykołowałem jego tak że kupiłem jego wtedy jak wymienili LAMPĘ na nową!!!. Jest taka opcja w tym modelu by sprawdzić ile czasu (licznik) pracy ma lampa za sobą. Mało tego to juz mam namierzoną firme która za 1000zł oferuje mi kit cały (tzn lampę z gwarancją)). Sprzęt spisuje się REWELACYJNIE!!!. Oczywiście dokonywałem porównań - wyboru przed zakupem (SONY , JVC, inne SAMSUGI itd) Obleciałem kilkanascie sklepów w całej Polsce zanim kupiłem w/w sprzęt. I po czasie jaki użutkuję L7 stwierdzam ze dokonałem b. trafny wybór. Sprzęt akt. jest "katowany" non-stop - i działa bez zarzutu. O ile jest zainteresowanie moimi uwagami w tej kwestii t o podam namiar na bezp. skrzynkę by wymienić się uwagami !
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Witam ! Pytanie do Yokkmokk !!! Jak to możliwe że w MM sprzedają jeszcze drożej bo za prawie 7000 złotych a ty kupiłeś taniej ? Jeśli możesz opisać swoje wrażenia z użytkowania Samsunga to podziel się na ogólnym forum bo jest to bardzo ciekawy temat a tutaj dominuje Sony a chciałbym poznać opinie użytkowników sprzętu innych firm. Może masz jakieś zdjęcia jak twój sprzęt jest ustawiony w pokoju i jak gra ??? Pozdrawiam :) :) :)
Ps. Inni użytkownicy na pewno będą zadowoleni czytając Twoje wrażenia z użytkowania Samsunga ! Kiedyś była jeszcze wersja z całym kompletem głośników !!!
 

Tiberian82

New member
Witam. To będzie mój pierwszy post na tym forum.
Jestem posiadaczem tego projektora od paru lat. Kupiłem go za ponad 15tyś.zł. Jak tylko pokazał się w sprzedaży. Obraz rewelacja, żaden inny telewizor niemógł się równać z tym projektorem. Dziś wymieniam go na LCD Sharp XL2. Jednak nie chcę go wyżucać i moje pytanie jest gdzie mogę kupić lampę do tego projektora?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry