Thomson 61DLW616 problem z wentylatorem

wotan66

New member
Witam po długiej nieobecności.
Jako wyjadacze tylnej projekcji może będziecie mi w stanie pomóc. W moim Thomsonie zaczął wyć wentylator, tv od jakiegoś czasu przebywa ze mną w Belgii więc zaistniał problem z serwisowaniem za rozsądne pieniądze, zresztą odp. restrukturyzowanego serwisu (Thomson TV jest obecnie przejowany przez Chińczyków :)) brzmiał "danego wentylatora nie posiadamy jeszcze w ofercie" - tv na 2 lata :) więc i tak pozamiatane. Czy ktoś z Was miał styczność z samodzielną wymianą wentylatora? Zaglądałęm do środka i nie wygląda to skomplikowanie tylko nie mam pojęcia czy zakup ew. zamiennika będzie problemem. Belgia to dziwny kraj i w wielkiej Antwerpii jest tylko jeden skelp z częściami elektronicznymi więc wietrzę problem.
Z góry dziękuję za pomoc.
Nara
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
chyba nie tak . Bo z naszej wiedzy większość magazynów centralnych korporacji elektronicznych jest w Belgii lub w Holandii.
Musisz więc załączyć google.
Wiem że kolega wymieniał wentylatorki - i nie ma teraz żadnego problemu , Tyle że się trochę na tym zna. Ja dopatruje się pełnego sukcesu.
Faktem jest że chińczycy juz przejęli firmę - ale marka handlowa została - a części muszą produkować kilka lat .
 
Do góry