KDF-E50A11E problem z obrazem

didser

New member
Witam, jestem posiadaczem telewizora Sony KDF-E50A11E, kupiłem go w kwietniu 2006 roku. Telewizor do połowy marca działał idealnie - jednak po tym okresie zauważyłem lekkie jednak denerwujące migotanie obrazu - szczególnie dobrze widoczne przy jasnych stabilnych tłach. Problem występuje prze każdym źródle obrazu, a nawet - co sprawdziłem - jest zauważalny po odłączeniu wszystkich źródeł
i wyświetleniu menu telewizora (wyświetlone menu pulsuje).
W zaistniałej sytuacji zwróciłem się z tym problemem do autoryzowanego centrum serwisowego SONY aby w ramach gwarancji usunąć usterkę - pod koniec marca serwisant przyjechał do mojego domu -usterki nie był jednak w stanie
usunąć (chociaż efekt migotania widział) i telewizor został zabrany do serwisu do naprawy.
Podczas rozmowy telefonicznej serwisant zajmujący się moim TV zrzucił winę migotania na załączoną przesłonę lub/i załączone autokorektę zakłóceń, ja jednak starałem się go przekonać że sprawdzałem wszelkie możliwe konfiguracje i nic to nie dawało - zarówno z włączoną przesłoną czy bez niej, z załączonomi innymi funkcjami czy wyłączonymi obraz na telewizorze pulsował i pulsuje nadal.
Po 2 tygodniach w serwisie telewizor wrócił do mnie, jako sprawny z opisem KONTROLA DZIAŁANIA -SPRZĘT SPRAWNY.
Proszę o pomoc - czy ktoś wie gdzie może leżeć przyczyna migotania??
 

czaki

New member
reklamuj dalej , reset ustawień zrób i tyle do skutku zadzwon do inego serwisu w kraju, spruboj porozmawiac o tym problemie z nimi zoacbzysz co ci odpowiedzą, spawdz czy niemasz gdzie jakiegos pola elektromagnetycznego niedaleko tv jakiej kable zasialjace jakies glosniki, zoabcz jak dzial a w innym miejscu w innym pokoju, poszukaj cos na foRACH MOZE W MENU SERWISOWYM COS SIE ZNAJDZIE NA TEN TEMAT
 
Do góry