Czy to prawda że...

bedu

New member
Witam,
Po dłuższym śledzeniu wypowiedzi na tym forum zdecydowałem się na kupno telewizora tylnoprojekcyjnego, a dokładniej KDF-50E2010.
Ale teraz mam wątpliwości, ponieważ kolega powiedział mi że po 3-4 godzinach oglądania nagrzewa się lampa i trzeba wyłączyć telewizor aby ochłonął. Również się dowiedziałem że owszem lampa może wytrzymać do 8000 godz.,ale po 2-3 tyś godz. pracy obraz zauważalnie się gorsza.
Nic nie znalazłem na ten temat na forum więc pytam się lepiej znających się ludzi czy takie problemy faktycznie występują.

Pozdrawiam
 

helcik

New member
weź pan tego kolegę do wora i do rzeki wrzuć jak ma takie bzdury gadać. nic się nie nagrzewa. ja mam TV od roku (nie liczyłem godzin) i lampa świeci tak samo jak na razie.
 

tomaszek12

New member
Ochłonąć to powinien

ten kolega co gada głupoty :) 3-4 godz. ? jednorazowo to u mnie pewnie swiecił 8-10 godz. (sobota od rana ) ale zdażało się że i więcej jak znajomi wpadli pod wieczór i różnicy nie widziałem . Lampa ma chłodzenie więc chyba może świecić cały czas.Mam Tv od listopada :) 55 cali i nie zamienie na pewno na LCD :) .
 
Do góry