Gdzie kupic KDS-55A2000?

chosen7

Member
a nie mozesz sie skontakowac z kikim?
To najlepszy sposob. Dzwonisz , wybierasz interesujace cie modele a on ci je przywozi do domu i testujesz:>
Ja nie mialem co sie zastanawiac , po 10 minutach wybralem KDSa:)

Pozdrawiam
 

tomaszek12

New member
Ja kupiłem

w digitalo.pl pod koniec 2006 r. i cena była nizsza o ok. 600 zł niz u kikiego
ale polecam kontakt do Kikiego bo mozna przetestowac w własnym M - ?
Ja byłem zdecydowany na ten model więc nie potrzebowałem testów.
 

foamclene

New member
Randone napisał:
Niektore z tych sklepow maja zla opinie, np. Hoopla.
A czy ktos kupil KDS w Warszawie?

ja na grzybowskiej w salonie sony nawet wniezlej cenie...
transport poza warszawe gratis
bardzo lubie ich obsluge, a jestem marudna i wymagajaca klientka ;)
 

musti

Banned
Model już się skończył u dystrybutora, więc wszystkie oferty sklepów internetowych są wątpliwe. Ostatnia szansa na zakup tego modelu to Centra Sony, które maja jakiś mały zapasik ;)
 

Romanoff

New member
Wczoraj byłem w Arkadii w Saturnie i stał za 6999 ale niestety nie wiem czy ostatni z wystawy czy też mieli jeszcze zapakowany.Było tez kilka innych niezłych okazji, np KDS-70R2000 za 15tyś, JVC HD-56ZR7U HD D-ILA za 6tyś.JVC LT-46Z70 za 6999.
Pozdro

 

johanek

New member
Niestety koniec sprzedaży telewizorów projekcyjnych w Europie, w magazynie europejskim już ich nie ma. Kupujcie ludziska to co stoi na półkach, póki jeszcze jest co. Tym bardziej że ceny są już na prawdę wyprzedażne.
 

mtabak

New member
johanek napisał:
Niestety koniec sprzedaży telewizorów projekcyjnych w Europie, w magazynie europejskim już ich nie ma. Kupujcie ludziska to co stoi na półkach, póki jeszcze jest co. Tym bardziej że ceny są już na prawdę wyprzedażne.

Zgadzam się. Dziś kupiłem ostatni w Megamarket.pl - a jeszcze 2 dni temu były 4. Schodzą jak świeże bułeczki - ale w pełni to rozumiem - TV FULL WYPASS
 

MarCus0

New member
Kds55a2000

Dzieki KIKI-emu dostałem jedną z ostatnich(?) sztuk za rozsądne pieniądze.
Polecam wszyskim w pierwszej kolejnosci ten kontakt. Szukałem w sklepach internetowych ale KIKI był THE BEST. Obsługa 1-sza klasa.

A teraz dla wachających się. PANOWIE TEN TV POWALA NA KOLANA. Kąty nie istnieją a napewno nie w poziomie.
Na materiale HD chyba(?) niema sobie równych(no mmoże jakieś wypasione plazmy).
Oglądam Gladiarora w fullHD. Jakość powala NA KOLANA(oba)!!!.
Jestem ZACHWYCONY.
Dzięki KIKI za (BEST BUY).

Pozdrawiam
MarCus0
 

pinky

New member
Kds

Uff.............
Wczoraj kupiłem nowy KDS 55A2000.
Wiem gdzie jeszce są dostępne/lubelszczyzna/
Jaki on jest ogromny musze sie przyzwyczaić ale gra jak w kinie dyskusyjnym.
 

c1

New member
SONY KDS-55A2000 - gdzie sa jeszcze dostepne

Bardzo prosze o informacje, jezeli ktos wie gdzie sa jeszcze dostepne w W-wie nowe KDS-55A2000.

c1
 
Do góry