Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Articles > Artykuły otwarte hdtv.com.pl > Video > TV > Samsung 55ES7000 test otwarty - przyszłość Smart Tv jest już teraz.
Odpowiedz

Senior Member

Meldunek: May 2012
29-06-2012, 12:41
Domyślnie

kiki
Cytat:
Wiedziałem że to będą największe zarzuty do telewizora bo czytałem wcześniej inne zagraniczne fora. Na modelu który dostałem do testów jest jaśniejsze podświetlenie niż nap w Philipsie , ale cloudingu na poziomie widoczności obrazu nie ma.
co masz namysli jest jasniejsze podswietlenie niz w philipsie ?
i o jakim modelu konkretnie myslales to piszac?

i czy bedzie porownanie tego TV z Philem 5507 / 6007 ?

i czy przegladarka posiada obsluge flash ?

Ostatnio edytowane przez Since ; 29-06-2012 o 12:44
Odpowiedź z Cytatem
Since jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: Dec 2007

29-06-2012, 12:48
Domyślnie

Kiki mam nadzieje, że do mnie to nie kierowałeś ....mój post był pytaniem....w stylu, jak sie ma testowany model niższej półki do króla stawki . I czy dziła jak należy system sterowania podświetleniem :/

Teraz zostałem okrzyknięty wyśmiewając Samsunga i funboyem plazmy...kiedy sam szukam dobrego TV dla siebie :/
Odpowiedź z Cytatem
jarjar82 jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
29-06-2012, 12:49
Domyślnie

Ten co testowałem -czyli 5507.
Chodzi o to że nie jest tak jednolicie czarny jak Philips mimo, że ten kosztuje znacznie taniej. Co może być zaraz wzięte za herezję.
Samsung ma ciekawy trick ,że jeśli nie ma sygnału daje od razu czarny pełny obraz. Nie należy się z kolei drażnić jakością obrazu przy przełączaniu kanałów czy źródła. Bo wówczas backlight nie działa.

Można to porównać do sprzęgła w samochodzie gdy zmieniasz bieg na wyższy.I choćbyś jechał 200 na godzinę jak wciśniesz sprzędło nie ma reakcji właściwej na pedał gazu.
Tu jest to samo ( we wszystkich telewizorach jest podobnie) że oceniać równość podświetlenia należy na obrazie przy gotowych do pracy funkcjach.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Sklep audiovideo.com.pl

29-06-2012, 12:51
Domyślnie

jarjar 82 - Oczywiście że nie do Ciebie. Staram się jedynie odpowiadać na pytania i wątpliwości.
Sam ma zawsze wątpliwości jak właściwie dobrać słowa żeby precyzyjnie określić opis.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Nov 2011
29-06-2012, 13:17
Domyślnie

jarjar82 tez szukam tv dla siebie i nie jestem jeszcze zdecydowany czy będzie to led czy plazma, i tak szala raz się przechyla na stronę plazmy raz na leda, teraz obecnie szala jest trochę po stronie leda, będąc w sklepie stale porównuje plazma czy led i tak latam od jednego do drugiego i porównuję i szukam czegoś co przeważy szalę, tylko z tego co widzę to sugerowanie się tv w sklepie nie ma nic wspólnego z warunkami domowymi, widząc ten sam model w sklepie i u kogoś na ścianie to byłem w szoku że jest to ten sam tv, już chyba byłem napalony na tv z każdej marki hehe i nadal się to zmienia

kiki wielki podziw i uszanowanie za stoicki spokój, obiektywizm i pomoc dla wielu jak będę już stał przed kupnem tv wiem do kogo uderzę o poradę i nabycie obrazka
Sklep audiovideo.com.pl

29-06-2012, 13:40
Domyślnie

Ledy zrobiły kolosalny postęp.
Testuje teraz model Loewe Indywidual i rzeczywiście niezwykła jakość. ( cena też) Ale chciałem powiedzieć że wg mnie telewizory LED tv wcale szybko i w dobie nadchodzących Oled Tv , się nie poddadzą . No chyba że wejdzie linia Dupoint i telewizory będą drukowane z drukarek atramentowych.
Ale i tak muszą się skomercjalizować.

Co do wyboru najlepszym na świecie systemem jest prezentacja w domu. Tam jesteś expertem samym dla siebie. Masz kilka telewizorów i wiesz że nikt nie próbuje Ci coś wepchać ale jedynie pomóc w wyborze.
Osobiście byłem absolutnym wielbicielem plazm ale miałem dość zasłaniania okien, mam teraz LCD i jestem bardzo zadowolony.

Weź pod uwagę jeszcze , Panasonic 55", Philipsa 55", Sharp 60", Sony 55 i oczywiście Samsunga.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Nov 2011
29-06-2012, 13:46
Domyślnie

weryfikuję wszystkie te marki hehe wiem jedno nie może być mały, sądzę że jak dla mnie i moje warunki 52 cale to będzie minimum , w razie czego liczę na pomoc
reklama

Odpowiedz

Article Tools Search this Article
Search this Article:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania