Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Articles > Artykuły otwarte hdtv.com.pl > Video > TV > Samsung 55ES7000 test otwarty - przyszłość Smart Tv jest już teraz.
Odpowiedz

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
29-06-2012, 11:46
Domyślnie

Zaskoczyłem przede wszystkim samego siebie.
Po kilkudziesięciu minutach testu okazało się że to bardzo przydatne funkcje.
Gdy co chwila szukasz pilota aby przełączyć funkcję albo kanał to bez wątpliwości dobra sprawa.
Tak wiem że niektórzy piszą że jeszcze nie dopracowana.
Ale na tym etapie wszystko działa .
Wiem że może być lepiej jak w Dragon TV, ale na razie to Samsung odważył się wprowadzić jako pierwszy i zbiera ciosy za innowacje.

Gdy pierwszy raz wprowadzano samochody na rynek reakcja była podobna.
Przecież koń dawał znacznie lepszy komfort na początku.

Dla mnie to :
Po pierwsze dobra wizja kierunku .
Po drugie Apple też ma i tu nie słyszałem słowa krytyki. Mało tego sam korzystam z siri w telefonie Galaxy i uważam za super rozwiązanie !!!
Po trzecie - zobaczymy kto miał rację jak system się rozwinie już choćby do Dragon TV. a Apple zapowiada swoje telewizory właśnie z tym systemem. Zobaczymy ile będzie zachwytów !

Ja jestem spokojny. Ośmielę się wbrew konformistom stwierdzić że to jest znacznie lepszy gadżet niż 3D i ma przed sobą dużą przyszłość !!!
I powiem jeszcze że super, że jest firma która ośmieliła się to wprowadzić.
Doceni to każdy nawet w nocy gdy szuka pilota po to tylko by przełączyć na BBC HD.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Nov 2011
29-06-2012, 11:49
Domyślnie

czyżby to była nagonka fanatyków plazmy a szczególnie panasa który ostatnio został trochę zjechany, ja tu wyczuwam odwet osób których fanatyczna duma została urażona, i podkreślam że nie jestem posiadaczem ani leda ani plazmy ;p
Sklep audiovideo.com.pl

29-06-2012, 11:53
Domyślnie

Nie mam pojęcia o czym piszesz. Ale zawsze jestem daleki od interpretacji - co autor miał na myśli.
Staram się traktować każdego z pełnym szacunkiem.
I chętnie zapraszam każdego na testy po to choćby żeby miał potrzebną wiedzę dla siebie.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Nov 2011
29-06-2012, 11:57
Domyślnie

kiki chodzi mi o to że zaraz po teście ten tv zjechali nawet go nie oglądając i wyczuwam u nich jakiś wstręt do samsunga, a ja wiem, że zrobiłeś test rzetelnie i obiektywnie, a naskoczyli na Ciebie jak sępy na padline, to jest irytujące a nie wierze, że ten tv jest taki beznadziejny....ooooo
Sklep audiovideo.com.pl

29-06-2012, 12:08
Domyślnie

Myślę że nie.
Najciekawsze że w Polsce wszyscy są specjalistami od piłki , od zdrowia itd.
Przyzwyczaiłem się do tego.
Gram w różne gry i mam pełen szacunek do sportowca który przybiega w maratonie na ostatnim miejscu a podziwiam wygrywającego.
A u nas jeśli ktoś przybiegnie na drugim miejscu ( patrz Kowalczyk) to już patałach.
Do malkontentów mówię - załóż buty przebiegnij (żeby nie było daleko - po schodach ) ma piąte piętro i z powrotem 20 razy i porozmawiamy.

Ten telewizor jest na cztery z plusem i taką ocenę dostał.
Czy się komuś podoba czy nie w wielu sprawach ma rewelacyjne osiągnięcie i nie spada poniżej szanowanego poziomu.

I jak zauważysz najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie widzieli, a najmniej Ci którzy testowali.
A le z pokorą przyjmuję wszystkie polemiki bo wiem, że każdy w głębi serca przecież chce jak najlepiej.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Member

Meldunek: Mar 2012

29-06-2012, 12:29
Domyślnie

gapiłem sie na ten Tv i 46" i 55" dobre 40minut w sklepie i co jak co , ale czerń była super , to fakt ze nie było w sklepie profesjonalnej ciemnicy , ale jak dla mnie było ok , jedyne co mi sie nie podobało to kolory te odcienie niebieski , czerwony hmmmmmmm jakieś dziwne ( jasne jasne zawsze można pokombinować w ustawieniach ) ale mimo wszystko moje oczy nie sa przyzwyczajone do takich nietypowych barw

..a co do testu ...to chciałbym wiedzieć ciut więcej co i jak z 3D bo tylko tego mi zabrakło
Odpowiedź z Cytatem
habbar jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

29-06-2012, 12:34
Domyślnie

Musisz pamiętać że kalibracja zmienia "patrzenie" o minimum 30%.
Samsung wymaga kalibracji i wówczas jest naprawdę dobrze.

Co do 3D zaręczam że nie odstępuje od innych w klasie (Sony, Sharp , Toshiba). Lepiej daje sobie radę Panasonic.
Ale zmniejszono crosstalk, niektórzy mówią że nie ma ale ja go wiedzę.
Dla mnie 3D to tylko gadżet - sorry. Ponieważ nie da się go udokumentować dlatego dokonałem tylko opisu.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Odpowiedz

Article Tools Search this Article
Search this Article:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania