Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Articles > Artykuły otwarte hdtv.com.pl > Video > TV > Samsung 55ES7000 test otwarty - przyszłość Smart Tv jest już teraz.
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Oct 2009

29-08-2012, 19:55
Domyślnie

Postaraj się jak oczywiście możesz zmienić położenie TV.Małe przemeblowanie i będzie Ok.Ja tak kiedyś zrobiłem TV tyłem do okna i mam OK.Może wystarczy tylko przesunąć w lewo lub prawo mebel itd...Co do tych refleksów kolorowych od szyby,to zdziwiony byłbym że ich nie ma na matrycy,przy takim ustawieniu TV.Na to okno załóż rolete.Dobry zakup,dobra matryca.

Ostatnio edytowane przez RHJG ; 29-08-2012 o 20:08
Odpowiedź z Cytatem
RHJG jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: Mar 2009

29-08-2012, 21:44
Domyślnie

Cytat:
Napisał RHJG Zobacz post
Postaraj się jak oczywiście możesz zmienić położenie TV.Małe przemeblowanie i będzie Ok.Ja tak kiedyś zrobiłem TV tyłem do okna i mam OK.Może wystarczy tylko przesunąć w lewo lub prawo mebel itd...Co do tych refleksów kolorowych od szyby,to zdziwiony byłbym że ich nie ma na matrycy,przy takim ustawieniu TV.Na to okno załóż rolete.Dobry zakup,dobra matryca.
Dobry zakup,dobra matryca ?

Ogladalem ten model w sklepie i nie ma takich efektow! .Po za tym obraz mi sie podoba. Jestem zadowolony.Tylko nie wiem czy to normalne ze sa takie efekty na matrycy(na zgaszonym tv jak rozlana benzyna).Cena tv nie mala..chce byc pewny.Od okna na wprost jest z dobre 3 metry i slonce nie swieci mocno na tv mimo ze odbija sie w tv(co jest normalne) niby taka pierdola a ...wieczorem gdy pada swiatlo lampy na tv to jest to samo widac refleksy na tv .Troche to dziwne bo normalnie matryca powinna byc czarna.

Ostatnio edytowane przez cureman ; 29-08-2012 o 22:27
Odpowiedź z Cytatem
cureman jest offline
Senior Member

Meldunek: Aug 2010
29-08-2012, 22:47
Domyślnie

Cytat:
Napisał cureman Zobacz post
Przeczytalem dokladnie test Pana Kiki i po wielu problemach z Panasonikiem ,zaryzykowalem i kupilem 55 ES 7090( 90 to model na rynek Niemiecki ) i ...
jestem zaskoczony -bardzo dobry obraz ,soczyste kolory i swietny wyglad telewizora .Rewelacyjnie czyta wszystkie formaty z Hd-ka (2TB) .Jedyny minus jak dla mnie to (mam w pokoju dwa okna ,jedno z boku a drugie na wprost telewizora)matryca nie jest matowa (co na plus jak dla mnie) ale gdy pada na nia swiatlo to tam gdzie jest okno na wprost widac na matrycy odbicia kolorowe jak by plama po rozlanej benzynie.Kiedy obraz jest jasny wszystko jest ok .Widac to odbicia w ciemnych scenach .Przy zgaszonym telewizorze widac tam gdzie odbija sie swiatlo te reflaksy kolorowe.Obrocilem tv tylem do okna i refleksy juz sie nie pojawiaja.Mam pytanie Panie Kiki czy to normalne objawy matrycy ?.Wielki plus to brak widocznego cloudingu! ,sam bylem zdziwiony.Po za tym jednym minusem jestem ogolnie bardzo zadowolony z tv .
Tak cureman wszystko jest ok. U mnie w ES8000 też jest taki efekt przy silnym słońcu i nieodpowiednim ustawieniu tv (dokładnie jak opisałeś - plama po rozlanej benzynie). A co do obrazu to faktycznie jest bardzo dobry i również potwierdzam brak cloudingu. Jedynie kąty widzenia mogłyby być lepsze. Do plazmy sporo brakuje, ale nie można mieć wszystkiego
Odpowiedź z Cytatem
largoon jest offline
reklama

Wspiera forum

Meldunek: Mar 2009

30-08-2012, 00:14
Domyślnie

Cytat:
Napisał largoon Zobacz post
Tak cureman wszystko jest ok. U mnie w ES8000 też jest taki efekt przy silnym słońcu i nieodpowiednim ustawieniu tv (dokładnie jak opisałeś - plama po rozlanej benzynie). A co do obrazu to faktycznie jest bardzo dobry i również potwierdzam brak cloudingu. Jedynie kąty widzenia mogłyby być lepsze. Do plazmy sporo brakuje, ale nie można mieć wszystkiego
Dziekuje za info ale o co ci chodzilo - nieodpowiednim ustawieniu tv? .Idzie to jakos wyeliminowac ?
Odpowiedź z Cytatem
cureman jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Oct 2007
30-08-2012, 00:23
Domyślnie

"jestem zaskoczony -bardzo dobry obraz ,soczyste kolory i swietny wyglad telewizora .Rewelacyjnie czyta wszystkie formaty z Hd-ka (2TB)"

Czyli jednak Lcd? Nie taki lcd straszny prawda? Soczyste kolory, to jest to Gratuluje swietnego tv.

Moja galeria: 1 2

Ostatnio edytowane przez armanig ; 30-08-2012 o 00:29
Odpowiedź z Cytatem
armanig jest offline
Junior Member

Meldunek: Jul 2012
30-08-2012, 10:10
Domyślnie

hejo, mam samsunga UE40ES7000 i pytanie moje. Dlaczego nie mogę zaktualizować online do wersji 1016? mam wersje 1014 i wyskakuje komunikat ze brak dla mnie aktualizacji. Da sie tylko przez USB?
Odpowiedź z Cytatem
TheDan jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Oct 2009

30-08-2012, 10:42
Domyślnie

Cytat:
Napisał cureman Zobacz post
Dziekuje za info ale o co ci chodzilo - nieodpowiednim ustawieniu tv? .Idzie to jakos wyeliminowac ?
Idzie oczywiscie,załóż rolety,przemebluj pokój,ustaw TV inaczej..itd..itp..o to chodzi cureman...pomyśl troche..Oglądaj TV i nie nie szukaj dziury w całym!!!.Jak tak dalej będzie to zaczniesz zaraz wymieniać na kolejny TV...tak jak plazme...ręce opadają.
Odpowiedź z Cytatem
RHJG jest offline
reklama

Odpowiedz

Article Tools Search this Article
Search this Article:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania