Samsung Qled TV Q7 - test

18057825_1374712682590519_7352781389279193217_n.jpg

QLED - czyli co nowego ?


Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...nagrody-big-deal-dla-qled-tv.html#post1382305
 
"Samsung mówi, że wybrał technologię "QLED", ponieważ stanowić ona będzie w przyszłości duży krok naprzód. Co oznacza "duży"? To oczywiście kwestia perspektywy."

Samsung zawsze potrafił i lubił sprzedawać coś starego albo totalnie zwykłego jako innowację i produkt w stylu 'musisz to mieć'.

Ten tekst na samej górze wpisu nawet przy czytaniu wygląda po prostu śmieszne, ale cóż, QLEDy chyba się dobrze sprzedają.

Sam lubię Samsunga, ich TV nawet teraz mam, nie zdarzyło mi się z innymi sprzętami (telefon chociażby też) żeby coś padło czy w czasie gwarancji czy już nawet długo po. Faktem natomiast jest, że te QLEDy wypadają słabo, a kierunek Samsunga jeszcze większy w marketing i reklamę mi się nie podoba.

Na drugim HDTV jeśli mogę taką informację przekazać, jak nie to proszę o edycję, jest już test najwyższego 65" Q9 QLEDa i proszę państwa, tak wygląda biel i równomierność ekranu po pełnej kalibracji na najwyższym QLEDzie, który kosztuje 19.000 zł.
 
Ostatnia edycja:
Mój był 49" i miał bardzo równe podświetlenie matrycy.

"Samsung mówi, że wybrał technologię "QLED", ponieważ stanowić ona będzie w przyszłości duży krok naprzód. Co oznacza "duży"? To oczywiście kwestia perspektywy." - jest dokładnie tak jak ma być.
Jeśli wprowadzą kropki kwantowe w matrycę to będzie to kolejny właśnie duży krok.

Qledy akurat dopiero wchodzą więc sprzedaży jeszcze nie ma.
Nie każdemu muszą się podobać.
Kto chce kupuje.
Mają kilka nowych bardzo dobrych rozwiązań.
 
Mam zdjęcia z Mediamarkt ciemność na rogach jak plamy seria 65q7 jak w tv z 2013 tylko na większą skalę i za podwójne pieniądze.
Samsung rządzi
 
Trochę słabej jakości dodam jak będę przy komputerze
 

Attachments

  • IMG_20170419_171021410.jpg
    IMG_20170419_171021410.jpg
    517,8 KB · Wyś: 209
  • IMG_20170419_171002331.jpg
    IMG_20170419_171002331.jpg
    647 KB · Wyś: 191
Ostatnia edycja:
Sam się zastanawiać co w najbliższym czasie kupić za telewizor ale mam pytanie. Czy to jest najtańszy model Samsunga Qled który ma ta opcję jednego cienkiego kabla jako zasilania oraz przesyłu obrazu?
 
Sam się zastanawiać co w najbliższym czasie kupić za telewizor ale mam pytanie. Czy to jest najtańszy model Samsunga Qled który ma ta opcję jednego cienkiego kabla jako zasilania oraz przesyłu obrazu?
Kabel zasilający jest osobny, tylko Samsung na reklamowych zdjęciach go nie pokazuje!
 
przewód zasilajacy dochodzi skrzynki a od niej do tv idzie cieniutki kabelek tylko
Przestudiowałem to zagadnienie, gdyż zauważyłem pewne sprzeczności, a Samsung nigdzie nie podaje jasnej informacji na ten temat.
W modelach telewizorów 4K z 2017 roku przewody zasilające muszą być dwa i jeden zasila skrzynkę One Connect Box, a drugi przewód zasila telewizor (sprawdzone naocznie w markecie!).
W modelach z 2018 roku (seria N) przewód zasilający jest tylko jeden i podłącza się go tylko do skrzynki One Connect Box, gdyż nowy kabelek Invisible Cable łączący skrzynkę z telewizorem jest już troszkę grubszy i oprócz światłowodu zawiera także przewody do zasilania telewizora.
Starszy kabelek jest bardzo cienki, ma wtyczki w białym kolorze i na Amazonie kosztuje 96 USD, a nowa wersja kabelka (ta z zasilaniem) ma czarne wtyczki.
Niniejszy wątek dotyczy modelu z roku 2017, a w nim przewody zasilające muszą być dwa.
 
Ostatnia edycja:
Witam. Dla osób które pragną nabyć Samsunga Q7 przesyłam parę zdjęć ponieważ miałem możliwość testowania modelu przez 2 dni w domowych warunkach.










Telewizor oddałem po jednym dniu. Ręce opadają telewizor za 14k
 
samsung UE50NU7092

witam posiadam tv smart Samsung UE50NU7092, posiada on wejscie hdmi i chciałabym podłączyć dvd, ktore posiada wejscie chinch, pomocy:?: zdjecie przedstawia dvd
 

Attachments

  • IMAG0241.jpg
    IMAG0241.jpg
    866,8 KB · Wyś: 55
Do góry