Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test otwarty w Klubie

Sony KDL 50W829 - telewizor który spełni Twoje potrzeby. Test w Klubie.
Sony zaproponował jako jeden z pierwszych z producentów na rynku - model wiosną 2014 roku.
Model jawi się być przedstawicielem średniej klasy telewizorów japońskiego giganta elektroniki.
Ale w trakcie testów okazało się, że ten przedstawiciel śmiało może występować publicznie jako najlepszy model SONY.
1dc46-product.jpg

Model co do wykonania dopracowany w szczegółach i z pietyzmem, co nie jest codziennością w dzisiejszych czasach. Matryca półmat.

Już po wyjęciu z kartonu ...

Sony50W829Detail.jpg

...widać, że mamy do czynienia z czymś klasowym.
sony_bravia_kdl50w829.jpg

Delikatna podstawa dodaje lekkości całej kompozycji.


Problem polega na tym, że kabel do zasilacza nie jest długi i może zabraknąć go gdy zasilacz będzie musiał znajdować się poza otworem z kablami. Raczej do zwykłego otworu nie ma szans aby się zmieścił. I tu dajemy mały minus za takie rozwiązanie.

Sony doskonale poradził sobie z napisami w różnych podanych plikach, doskonale.

Input Lag
W trybie Gra - Standard

Naprawdę świetne skalowanie obrazu.

Ktoś pytał o TVN Player, oczywiście że jest i...

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/10...-ktory-spelni-twoje-potrzeby.html#post1031662
 
Ostatnia edycja:
Sam sie przesiadlem z samsunga 40d6500 na tego sonego i obraz jest duzo lepszy.Ciezko tylko sie przyzwyczaic do innego menu i pilota a zwlaszcza brakuje mi jego podswietlenia.No i troche ubogi smart gdzie tez mi brakuje kilku programow.Ale ogulnie nie zaluje zadnej wydanej zlotowki na ten tv.
 
ok wybór padł na sony kdl 50w829 mam nadzieje że to będzie dobry wybór :D a pytanie jeszcze czy czyta wszystkie pliki najbardziej mi zależy na mkv i jak jest z napisami
 
Wszystkie mkv'y odpala z napisami srt/txt bez problemu. Ma bardzo fajny układ obrazu który pozwoli rozciągnąć obraz nie tylko w pionie ale w całości. Można też wybrać tryb napisów-wtedy zostaje nam czarny pas na dole.
 
a filmy w mkv nie zacina bo gdzieś czytałem że komuś zacinały ale nie z tego forum .a jakieś ustawienia na dzień noc macie w sensie jakąś stosowną kalibrację ? Do gier Nc+ filmy w Blu
 
Ostatnia edycja:
Panowie warto dopłacać do tego tv względem Panasonica 48as840 ? Kurde to aż tysiąc złotych do tego kiki nie daje chociaż 10xrat 0% a święta się zbliżają :)
 
Dzięki za info na razie chciałem kupić Sony na allegro bo promocja w payu 10x0% ale mam problemy z weryfikacją więc jak to nie wypali to wezmę od kikiego tego panasonica
 
Sony 50 W 829 będzie lepszym ale i znacznie droższym wyborem, o ile wystarczy kasy. Sony jest w extra ofercie ale dla niebieskich członków forum.
 
Panowie tylko Droższe modele Sony posiadają ten super patent z zaczepami po usunięciu których karton idzie do góry a tv zostaje na podstawie ? bo chyba w829 owego nie posiada :(
 
Witam wczoraj dostałem tv jest niesamowity :D jedyne co mogę się przyczepić to aplikacje typu tvn player słaba jakość można to zmienić ? i jeszcze jedno macie może jakieś testowe ustawienia pod konsole bo obraz mam puki co na opcji gra standard i czy fajne ustawienia macie do NC+ pozdrawiam serdecznie
 
Witam wczoraj dostałem tv jest niesamowity :D jedyne co mogę się przyczepić to aplikacje typu tvn player słaba jakość można to zmienić ? i jeszcze jedno macie może jakieś testowe ustawienia pod konsole bo obraz mam puki co na opcji gra standard i czy fajne ustawienia macie do NC+ pozdrawiam serdecznie

Tak ziomek patrzyłem o jakim TV napisałeś i akurat ten mam na oku :D
Możesz rzucić jakimś zdjęciem jak prezentuje się jakiś Far Cry lub podobna gra w tym klimacie ?
Chodzi mi o to, aby zobaczyć PS4 i TV a na nim jakiś kadr z gry :D
Tak myślę nad zakupem właśnie jakiegoś TV (obecnie PC z 19''...) na raty i PS4 za gotówkę.
 
Do góry