Tuner HD do multiroom C+

Buczer84

Member
Dzień dobry,
Potrzebuję pomocy w wyborze tunera HD do karty C+ oraz w przyszłości do modułu CI Polsatu.
Nie potrzebuje sprzetu za 4000 zł - mam 2 karty od C+ i potrzbuje kolejny tuner.
Ważna dla mnie jest łatwośc obsługi oraz dobry obraz i dźwięk. W mieskzaniu będę korzystał ze wspólnej anteny SAT, gdyż nie ma możliwości założenia własnej. Mój TV posiada tuner DVB-T więc chyba nie ma sensu kupowania wersji COMBO ??
Proszę o pomoc.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli naprawdę zależy Ci na jakości obrazu i dźwięku wybierz Technisat HD8 SX - kosztuje 1000zł ,nie jest może mało ale to wysokiej klasy sprzęt wyprodukowany w Niemczech ,ma 2 gniazda CI oraz dwa sloty na karty kodowe ,jego zaletą jest też prostota obsługi oraz wbudowany asystent który krok po kroku poprowadzi przez całą konfigurację .Mały minus to taki ,że w przypadku Cyfry + trzeba dokupić moduł Aston
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ferguson Ariva 202E (ok.300zł) ma slot na kartę i gniazdo na moduł więc pójdzie cyfra + i cyfrowy polsat - przy zakupie musisz się liczyć z jednym, firma całkowicie olewa klientów i nie odpowiada na żadne e-maile w razie problemów musisz sobie radzić sam
 

Buczer84

Member
A coś lepszego pomiędzy tym za 1000 zł i tym Fergusonem ?? Nie ukrywam, że nasłuchałem się tyle negatywnych opinii na temat tej firmy, że troche mam do ich sprzętu wstręt :)
 
Do góry