Tani dekoder Cyfry+

gawior

New member
Witam. Chciał bym wymienić mój dekoder Cyfra+ firmy PACE, który ma tylko wyjście na TV poprzez SCART na coś taniego z wyjściem HDMI ( nie mam wielkich wymagań ).
Obraz na tym PACE jest nie za ciekawy, a i dekoder sieje szumami, kiedy wyświetlana jest duża ilość bieli, co jest denerwujące.
Dekoder ten jest po gwarancji ( 1 rok ) i mi go nie wymienią ( byłem z nim w punkcie Cyfry i to wina dekodera ). Okazuje się, że to modele "odnawiane" i sprzedawane z krótsza gwarancją ( taka ich promocja ), a o fakcie kupna sprzętu używanego-odnawianego nie informują kupujących.

Dodam, ze mam multi room Cyfry+ i dekoder ma być do karty dodatkowej.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

mariuszrz

New member
Polecam coś z oferty GLOBO
Ja mam model x403p i jestem w zadowolony, oczywiście nie jest to sprzęt pozbawiony małych mankamentów ale ogólnie jest ok. Koszt to ok 300 i jest już następca x406. Trochę tańszy jest x110p.
 

gawior

New member
Dodam, że może to być używka.
Ma to służyć tylko do oglądania cyfry.
Do filmów itp. mam Asus O!Play, także "dodatki" w dekoderze będą zbędne.

Mając chwilę w pracy i grzebiąc w sieci natykam się wszędzie na Ferguson HF8900HD
Używane są na allegro w dosyć przystępnych cenach, ale jest to model, który parę lat jest na rynku. Jak ma się do obecnych platform cyfrowych itp.
Czy nie było by z nim problemów przy obecnych kartach abonenckich itp. ?
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie ma dekoderów idealnych z każdym są kłopoty większe lub mniejsze (przeważnie dotyczą softu) świetne dekodery produkuje Technisat ,Humax z używanych do dziś jest legendą Topfield HCI 7700 jednak w przypadku zaprzęgnięcia go do pracy z cyfrą należy się liczyć z dodatkowym wydatkiem na zakup modułu Aston
 
Do góry