Netia Player

szczytu

New member
Witam, mam pytanie odnośnie tego urządzenia. Nie jestem klientem netii, ale zamierzam je zakupić i używać jako dekoder dvb-t i odtwarzacz multimedialny. Czytałem, że przy pomocy tego dekodera, można korzystać z serwisów internetowych i tu rodzi się moje pytanie, dowiedziałem się, że można z nich korzystając za pośrednictwem internetu innego dostawcy, ale zastanawiam się czy urządzenie będzie się też aktualizowało, np. gdy zostaną dodane nowe aplikacje internetowe, czy będzie niezbędne podanie jakiegoś numeru klienta lub coś podobnego. Może ktoś posiada to urządzenie i mógł by mi przybliżyć jak uruchamiał usługi o których wspomniała, (chodzi o wpisywanie hasła lub coś podobnego)
 

YogiCK

New member
Nie lepiej kupić własny tuner DVB-T? Nie miał co prawda tego Netia Playera w rękach, ale patrząc na doświadczenia z innymi urządzeniami dostarczanymi przez operatorów - zazwyczaj okazuje się że są to obkrojone, problematyczne buble.
 

szczytu

New member
Tutaj jest jeszcze dostęp do serwisów internetowych, np. ipla, a tego raczej inne tunery dvb-t nie oferują, chyba, że się mylę.
 

masloww

New member
Bez reklam
Nie lepiej kupić własny tuner DVB-T? Nie miał co prawda tego Netia Playera w rękach, ale patrząc na doświadczenia z innymi urządzeniami dostarczanymi przez operatorów - zazwyczaj okazuje się że są to obkrojone, problematyczne buble.
dokładnie jak piszesz
ten ich player ma tak słaby procek że nie potrafi nawet wyświetlić sygnału 1080p;
a tak poza tym to netia playera nie można kupić, otrzymać go mogą tylko klienci netii wraz z usługą lub solo w użytkowaniu za 14,9 zł miesięcznie
 
Do góry