Tuner do Cyfry plus HD do 2200zl

nerobart

New member
Witam,
Chcialem zakupic tuner do cyfry plus z dyskiem twardym.

I szukam czegos z wyzszej polki do 1700-2200zl

1. Musi miec wbudowany dysk 250gb minimum

2. Musi dzialac z karta cyfry plus w HD bez CI i innych modulow

3. Mozliwosc nagrywania programu i ogladania innego w tym samym czasie

Czy bedzie widac roznice w jakosci obrazu z moim obecnym dekoderem Pace 500gb cyfry?
 

Levv

Member
Nie jestem na bieżąco z tunerami, ale kilka pytań przychodzi do głowy.
1. Dlaczego z wbudowanym dyskiem, skoro, dysk zewnętrzny jest wygodniejszy pod każdym względem?
2 Moduł CI Astona do cyfry kosztuje ca 300 PLN- przy budżecie który masz to grosze.

Sprawa nie jest banalna.

Ale mnie rozbawiłeś , po co dysk w tunerze ????
A no po to np : nagrywanie różny programów o różnych porach, Timeshift , ściąganie i oglądanie filmów (mkv divx i inne), mnóstwo pluginów korzysta z HDD itd. A po drugie można mieć jedno i drugie czyli dysk w tunerze i podłączyć dysk po USB. Co do modułów to wszystkie moduły są jedno strumieniowe i nie można np nagrywać co innego a co innego oglądać. I nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na moduł a w zamian mamy pieniądze na dysk. Tak więc karta w czytniku to bardzo dobry pomysł.
A ja trochę jestem na bieżąco z tunerami i na dzień dzisiejszy to :
1 VU+ duo - około 1500 zł
2 VU+ Ultimo - około 2300 zł
3 DM 7020 HD - około 2700 zł
4 DM 8000 - około 4000 zł

I to są najlepsze tunery na dzień dzisiejszy z suportem itd. Można nawet powiedzieć że są najlepsze na świecie.
Tu jest wszystko, typowa Polska dyskusja http://forum.dvhk.pl/forumdisplay.php?f=133

Ale decyzja należy tylko do Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

pegazik1

New member
Jako użytkownik VU+ duo mogę Ci go polecić z czystym sumieniem. Jak dla mnie tuner jest rewelacyjny i jeszcze się na nim nie zawiodłem.
 

emdzej30

Member
Na pewno mogę polecić Ci tuner na Linuxie. Mam obecnie VU+Duo a dlatego że cena na Dm8000 była za wysoka i jest za wysoka a to co oferuje Duo lub Ultimo w zupełności wystarczy. Soft jest ciągle rozwijany, i nie ma różnicy w zasadzie między VU+ a Dreamem.
Dziś kupił bym Ultimo.
 
A

axuliganc

Guest
ĺńňü čäĺ˙. ęŕę

ĺńňü čäĺéęŕ, íîâîăî ňčďŕ ďđîăđŕěěóëčíŕ ńîçäŕţůŕ˙ óíčęŕëüíűĺ ÷čňŕĺěűĺ ňĺęńňű íŕëĺňó. íóćĺí őîđîřčé ďđîăđŕěěĺđ ęîňîđűé áű âç˙ëń˙ íŕďčńŕňü ęîíńîëüíóţ ďđîăđŕěěó.
 

Frog_PL

New member
No jesli koniecznie musi byc mozliwosc ogladania czegokolwiek innego podczas nagrywania to VU DUO+ chyba bedzie najlepszym wyborem za ta kase. Jesli wystarczy ci mozliwosc ogladania czegokolwiek z tego samego transpordera co nagrywany kanal to bralbym DM 800HD SE. Sam uzywam od kilku lat DM 800HD i sprzet rewelacja.
 
Do góry