Manta HD 8000/9000

mardok78

New member
Witam
Co sądzicie o ostatniej nowości Manta HD 8000 i Manta HD 9000??? Jestem na etapie wyboru tunera hd i z opisów producenta te tunery zapowiadają się ciekawie. Dodam że nie zależy mi na fajerwerkach nie zależy mi też na sharingu. Chodzi o przyzwoity tuner w dobrej cenie który będzie współpracował ze spliterem Clone i podpiętym dyskiem zewnętrznym Samsung. Proszę o opinie na temat parametrów technicznych tych tunerów i opinie użytkowników lub osób które miały okazję testować to cudo.
 

Lech

New member
Bez reklam
No i stało się - kupiłem Mantę HD9000. Dekoder jest bardzo dobry ma super obraz i bardzo dobry dźwięk. Praktycznie prawie z marszu się odpala i ma to co trzeba. Interesowały mnie kanały Cyfry+, których lista jest wgrana, oprócz tego jest wgrany pakiet Polsatu i TNK. Dekoder ma kieszeń na dwie karty, przy czym karta Cyfry+ jest dekodowana bez problemu. Piszę o Cyfrze+ bo jej kartę aktualnie posiadam. Posiada też dwa miejsca na moduły CI. Nie jest to mój pierwszy dekoder. Poprzednio miałem Humaxa HD2000, który odmówił współpracy i się skończył. Mam też obecnie dekoder AZbox z dwoma głowicami. Jeszcze raz chcę powiedzieć, że Manta 9000 jest super wyborem za niecałe 600zł. Ma jedną wadę to jest zbyt mocną niebieską diodę, sygnalizującą działanie dekodera. Raszta jest na 5.
 
Ostatnia edycja:

darek1602

New member
Po trzech tygodniach też powtarzam, to samo. Jest dobry i tyle.

Witam.
Na wielu tunerach są problemy z obsługą częstotliwości 11411 gdzie jest większość kanałow HD z Cyfry+. Sam tego doświadczam na swoim tunerze. Na innym forum znalazłem info, że na Manta HD9000 są też takie kłopoty.
Czy możesz, jako użytkownik tego modelu, podzielić się spostrzeżeniami w tej kwestii. Mam zamiar zakupić ten tuner ale obawiam się tych problemów z nowym transponderem.
Pozdrawiam.
 

Art113

New member
Miałeś może do czynienia z Nboxem N-ki?

Chodzi mi o porównanie jakości obrazu. Sam szukam teraz tunera i ciężko mi się zdecydować. Rozważam przerobionego Nboxa z Allegro - bo tylko takie są.
 
Do góry