Problem z dekoderem

Yabarra

New member
Cześć. nie wiem czy to dobry dział także z góry przepraszam jak coś. Mam problem z instalacją dekodera w z cyfry plus. W instrukcji jest napisane żeby podłączyć, to podłączyłem i później jest napisane żeby nacisnąć menu i powinien się wyświetlić jakiś tam ekran sygnału czy coś. Naciskam to menu i nic się nie dzieje, żadnej reakcji na telewizorze. Możecie mi coś poradzić ? :(
 

Yabarra

New member
dobra ten problem już załatwiłem dzięki za odpowiedź. ale mam jeszcze jeden :x. mianowicie nie wyszukuje mi kanałów, siłe sygnału mam na 52% a jakość dobrą i kiedy daje wyszukiwanie to pisze że nic nie wyszukało, mój zasilacz sagemcom dsi87. pomożecie ?
/edyt: wyszukało mi już kanały ale żadnego polskiego, same arabskie a jak daje szybkie wyszukiwanie to nie wyszukuje, co poradzicie ?
 
Ostatnia edycja:

pegazik1

New member
A tę antenę to kto Ci ustawiał? Jeste pewien, że masz ustawioną na Hot Birda?
Siła sygnału 52 % to troszkę mało szczególnie dla HD. nie mam tego odbiornika i dlatego nie jestem na 100% pewien tej siły ale ja wolałbym lepiej ustawić talerz.
 

Yabarra

New member
pokręciłem tą anteną i mam teraz 64%, 8/10 kresek i jak daje wyszukiwanie to mi się wyszukuje i po wyszukiwaniu wyskakuje komunikat "nie znaleziono żadnych programów sprawdź instalacje antenową"
 
Do góry