nietypowy tuner

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
zmieniam właśnie mój wysłużony komp na laptopa i pozostaje mi monitor lcd samsung 19". Niestety ma on tylko połączenie d-sub i tutaj urodził mi się problem :-( Chciałbym go wykorzystać jako monitor w telewizji (kablówka) ale czy jest taki tuner telewizyjny, zewnętrzny (który działa bez kompa) który miałby wyjście dla monitora d-sub i podawałby nim obraz na tenże monitor??? A może są jakieś przejściówki d-sub/svideo lub inne?? Dzięki za pomoc
 

cycu_14

New member
Cos takiego
TUNER TV ZEWNĘTRZNY
1867258085

Wystarczy podłączyć tuner do monitora i masz TV - bez sterowników!!
nie musisz odłaczać monitora od komputera aby oglądać TV
Tuner podłaczasz pomiędzy komputerem i monitorem. Przyciskiem na tunerze (lub pilocie) przełączasz się pomiędzy tunerem a komputerem. <LI style="FONT-WEIGHT: bold" sizset="53" sizcache="0">Obsługa wszystkich monitorów LCD i CRT. <LI style="FONT-WEIGHT: bold" sizset="55" sizcache="0">Obsługiwane rozdzielczości: 640*480/800*600/1024*768/1280*1024/1440*900/1680*1050/*1920x1200 Tuner posiada wejścia video - możesz więc podłaczyć do niego kamerę, magnetowid, DVD, konsolę no i oczywiście antenę dachową czy kablówkę - słowem: jak normalny telewizor. <LI style="FONT-WEIGHT: bold">Wysokiej jakości, ostry, stabilny obraz na monitorze <LI style="FONT-WEIGHT: bold">Automatyczne programowanie i zapamiętywanie 255 kanałów TV
Tuner posiada wbudowany głośnik o mocy 10W
Przyjazne menu ekranowe OSD <LI sizset="56" sizcache="0">Nie wymaga żadnego oprogramowania - zero problemów z kompatybilnością.
odbierane kanały kompatybilne z kablówką i Wireless TV
Pilot na podczerwieni.
Pełne pasmo (CATV/VHF/UHF).
Zegarek
kalendarz
funkcja właczania i wyłaczania urzadzenia o okreslonym czasie
Funkcja 3D Graphics Noise Reduce poprawiająca znaczącą poprawę obrazu
Funkcje PIP Picture in Picture / podwójny ekran
Regulacja kontrast/jaskrawość/kolor/ostrość/głośność
Gniazda: antena tv, wejście audio, wyjście audio, wejście video CINCH (RCA), wejście S-VIDEO (mini Din)
Trzy gry
Dźwięk stereo <LI sizset="57" sizcache="0">Działa z anteną naziemną i kablówką
 
Ostatnia edycja:
Do góry