Jaki tuner do TNK - PILNE !

broda1725

New member
Bez reklam
Witam potrzebuje pilnie kupic tuner do TNK (SD no chyba że z małą różnicą cenową HD), zacznę od tego że mam obecnie jeszcze dekoder Polsatu do końca tego miesiąca (rozwiązałem umowę) i teraz potrzebuje nową platformę, padło na TNK, ponieważ jest tam możliwość oglądaniu kanałów bez opłat (z tunera korzysta starsza osoba pod 80tke wiec nie potrzebne więcej kanałów) tylko nie wiem czy nie trzeba nic uzupełniać co miesiąc jak się chce za free i ile ważność karty jest.

Brałem pod uwagę też DVB-T ale niestety tam jeszcze nie ma miejscowość to Szczekociny woj.śląskie, i narazie z tego co patrze na mapke nie ma zasięgu.

Ale dobrze by było gdyby ten tuner miał DVB-T bo może za rok lub dwa użył bym go, no i oczywiście bezproblemowe używanie z kartą TNKi (bezproblemowe wgrywanie list kanałów-najlepiej aby nie trzeba było wgrywać co miesiąc czy tydzień) czy SD czy HD hmm... bez znaczenia bo i tak tam będzie na zwykłym CRTku wiec SD ale jak by cena była ok to może być HD.

Cena to najlepiej jak najtaniej, myślę że ok 200zł styknie.
 

tdx

New member
Bez reklam
tak - biały (regenerowany) 12mc gwarancji dvb-t jest na usb w zestawie (wiem bo zostały mi jeszcze 3 na sklepie) ;)
 

MERIHATHOR

New member
Zastanawiam się nad TNK (N na karte) i czy tuner ADB2850 za 299 to dobra inwestycja będzie ? Czy lepiej inny tuner+moduł tyle że wtedy chyba kwota znacznie przekroczyłaby 300.. Bo już mi nie wystarczają 4 programy :) Jeszcze miałem pytać stara siatkowa antena da rade odbierać dvbt czy nową antene było by trzeba? ona już trochę lat ma..
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Wydaje mi się że jest to dobry dekoder do TNK na pewno lepszy niż stary biały od "N" ale .... Ja jak bym miał brać coś co by miało odbierać HD to raczej bym wybrał coś z Fergusona. Bogatszy w funkcje, wygląd i zaplecze softu.

A ja w końcu kupiłem do starego CRTka tuner LINBOX CR1 i powiem tak tuner całkiem fajny prosty ale ma lekkie zamrażanie obrazu przy przestawianiu kanałów, raz nawet się zaciął. Soft z 22 września wiec powinno być ok, kupiłem od sprzedawcy który nie wiem czy nagrywa czy ma już z takim softem ale wiem że ten miał eliminować zawieszanie się tego dekodera, no ale zobaczymy. Minus to to że pilot to jest raczej dla rączki dziecka a nie dla dorosłego faceta. No ale cóż w dobie miniaturyzacji....
 
Do góry