Jaki dekoder HD do Cyfry+ do 1500zł

Bajerniak

New member
Hej mam dylemat, posiadam dekoder Ferguson Ariva 200 HD, ale przycina mi obraz co jakiś czas na splitterach 2, postanowiłem poszukać czegoś lepszego, bezproblemowego.
Mój budżet to max. 1500zł.
Czekam na wasze propozycje...
 

klaus71

New member
Bez reklam
polecam vu+duo - ale nie mam pojęcia jak sprawują się na nim splitery.
przypuszczam że działają bo kiedyś pożyczyłem jakiś od kolegi i działał.
 

kik-a

New member
Mam dokładnie ten sam dylemat dlatego nic nie poradzę.
Ja mam zamiar wybrać spośród jednego z poniższych:

1.Vu+ Duo
2.DREAMBOX DM 500
3.Clarke Tech ET9000

Popularność a co za tym idzie dostępność oprogramowania, wsparcie przemawia za Dreambox'em (niestety nie ma gniazda CI) ale dwa pozostałe mają większe możliwości (wiele osób porównuje je do DM 8000).


--
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
jeśli ten dm500 nie ma procesora 2 rdzeniowego jak vu i clarke to jest totalnym crapem. miałem taki dm500 kilka lat temu (przed vu) i chodził jak muł. być może teraz dm500 jest jakiś po upgradzie ale i tak vu jest o niebo lepszy - 2 głowice sat + pendrive dvb-t za 75zł jako trzecia głowca to podstawa.

softów vu ma tez od groma - wg mnie porównywalna ilośc teamów robi co dla dm.
 
Ostatnia edycja:

pupil

Member
Dreambox 500HD. Ewentualnie jak uda ci sie znalesc gdzies jeszcze DM 800HD w okolicy twojego limitu cenowego.
...
Jest jeszcze Vu+ Uno :).
Wsparcie jak dla Vu+ Duo, posiada CI i cena znaczne nizsza od pozostalych.

--
pozdrawiam

Nie wiem nie widziałem w akcji Dreama czy też Vu+,ale użytkownicy i sprzedawcy zgodnie twierdzą,że cool.bije te oba tunki jakością obrazu...
 

Levv

Member
...


Nie wiem nie widziałem w akcji Dreama czy też Vu+,ale użytkownicy i sprzedawcy zgodnie twierdzą,że cool.bije te oba tunki jakością obrazu...

Sprzedawcy ???? nie wierz sprzedawcom, oni chcą sprzedawać więc powiedzą Ci wszystko to co będziesz chciał usłyszeć. W tej cenie to tylko i WYŁĄCZNIE Vu Duo. Koniec kropka. (na dzień dzisiejszy oczywiście)Poczytajcie może trochę na innych forach to się wszystkiego dowiecie.
 
Ostatnia edycja:

kik-a

New member
Sprzedawcy nawet Openboxa sprzedaja za 300zl i dreamboxa dm800 za 600zl oczywiscie oryginaly :(. Z kolei w sieci istnieja fora powiazane ze sprzedawcami, ktore oczywiscie promuja to co sprzedaja wiec i opinie sa tam odpowiednio formulowane. Niestety trzeba sie naczytac, wyciagnac wnioski w koncu kupic i cieszyc sie tym co sie kupilo no ewentualnie umiec przyznac sie do bledu.

ps. obecnie sklaniam sie ku Vu+ Uno a jak zdecyduje sie dolozyc do Vu+ Duo to bede sie pewnie zastanawial nad ET9000 :)
--
pozdrawiam

Sent from my MB525 using Tapatalk
 

pupil

Member
Sprzedawcy nawet Openboxa sprzedaja za 300zl i dreamboxa dm800 za 600zl oczywiscie oryginaly :(. Z kolei w sieci istnieja fora powiazane ze sprzedawcami, ktore oczywiscie promuja to co sprzedaja wiec i opinie sa tam odpowiednio formulowane. Niestety trzeba sie naczytac, wyciagnac wnioski w koncu kupic i cieszyc sie tym co sie kupilo no ewentualnie umiec przyznac sie do bledu.

ps. obecnie sklaniam sie ku Vu+ Uno a jak zdecyduje sie dolozyc do Vu+ Duo to bede sie pewnie zastanawial nad ET9000 :)
--
pozdrawiam

Sent from my MB525 using Tapatalk
W końcu forum działa i mogę podać linki,tutaj użytkownicy wypowiadają się co do jakości obrazu w/w tunerów DVHK & LAKI FORUM
 

auserwis

New member
Jaki dekoder do Cyfry+

Mam zbędny Kathrei UFS910 używany 2 lata do Cyfry+ (oprogramowanie aktualizowane) w stanie bez zastrzeżeń. Obecnie mam TV z wbudowanym tunerem satelitarnym i Katrhrein jest mi zbędny. Dane techniczne na stronie: kathrein.pl
UFS 910 ma 2 wejścia na moduły CI.
tel:502571292
 
Do góry