nbox HDTV czy nbox HDTV recorder?

sleslouv

New member
Witam!
Przymierzam się do zakupu n'ki z promocji Sony Roadshow i mam do was pytanie, który z tych tunerów jest lepszy? Od razu dodam, że na tunerze DVB-T mi nie zależy, jak i na nagrywaniu programów. Głównie chodzi mi o to, który z nich szybciej przełącza programy i ogólniej szybciej działa, na którym jest lepsza jakość obrazu, zarówno SD i HD? Jeżeli jest lepszy nbox recorder to czy warto dopłacić te niecałe 50zł za niego?
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam!
Przymierzam się do zakupu n'ki z promocji Sony Roadshow i mam do was pytanie, który z tych tunerów jest lepszy? Od razu dodam, że na tunerze DVB-T mi nie zależy, jak i na nagrywaniu programów. Głównie chodzi mi o to, który z nich szybciej przełącza programy i ogólniej szybciej działa, na którym jest lepsza jakość obrazu, zarówno SD i HD? Jeżeli jest lepszy nbox recorder to czy warto dopłacić te niecałe 50zł za niego?
Jasne, że warto. Jak zaczniesz korzystać z time-shiftingu, to później się będziesz dziwić jak w ogóle bez tego można było oglądać telewizję.
 

JackS.

New member
Bez reklam
OK, a gdzieś jeszcze wyczytałem, że w nbox recorder głośno działa dysk twardy, czy to prawda?
Głośno to działały recordery BSLA. Ta seria była produkowana do 2007 roku. Jedyna aktualnie produkowana seria recorderów czyli seria CLRA (model ITI-5720SX) jest tak cicha, że spokojnie możesz spać koło takiego recordera.
 
Do góry