Ferguson Ariva HDCombo Brak napisów oraz TVPHD

Szemot

New member
Mam dwa problemy z tym tunerem. (na cyfrze+)

1. Ten problem jest odkąd go kupiłem czyli przez wszystkie softy jakie wyszły przez rok. Jesli chcę włączyć oryginalną ścieżkę filmy np Canal+ i napisy to albo nie wyświetlają się wogóle albo na ułamek sekundy ale to tak szybko, że nie zdążę jednego wyrazu przeczytać. Ktoś doradziłmi zebym wgrałsatrszy soft ale tez nie pomogło

2. Drugim problemem jest brak odbioru TVPHD. Jak zakupiłem ten tuner i do tego multiroom w Cyfrze+ to TVPHD nie odbierał. Po dwóch miesiącach od tak zaczał działać zeby po miesiącu znów paść i tak do dziś. Pokazuje się info "kanał zakodowany". Siła sygnału dla tego kanału wynosi 95% a jakość skacze co chwila od zera aż do 80. Nie jest to jednak problem z anteną. Do tej samej anteny mam podłaczony dekoder Pace PVR HD i wszystko działa. Próbowałem na drugiej karcie i u mnie nie działa a moja karta na Pace działa. Czyli ewidentnie widać, ze to nie kwestia uprawnień na karcie albo sygnału z anteny. C mogę zrobic?

3. Mam też problem z dźwiękkiem AC3 na kanałach naziemnych. Mimo dobrej jakości sygnału dźwięk AC3 (stereo bądz 5.1) przerywa i musze przełączać na standartowy dźwięk. Problem tylko na kanałach naziemnych

Z góry dzięki za wszelką pomoc
 
Do góry