Jaki tuner TNK do ok 200zł

hart88

New member
Jak w temacie
Stary tuner się zepsuł i potrzebuję kupić coś nowego rodzicom do kwoty ok 200zł najlepiej.Nie znam się na tym sprzęcie nic więc chciałbym usłyszeć jakieś opinie.
 

digitalus

Banned
witam
Z uzywanych tunerow na allegro np ferguson fx7600,fx6600, bardzo dobra jakosc obrazu przez wyjscie component ale czasami zdarzaja sie chwilowe "zatrzymania obrazu". Nie trwa to dluzej niz 1 sekunde.Lub nowszy model fergusona fk6900. Problem z chwilowym zatrzymywaniem sie obrazu podobno poprawiono.
Jesli tuner bedzie wykorzystywany do ogladania kanalow sd to duza grupa osob uwaza ze jakosc obrazu jest lepsza przez component niz hdmi. fx to klon tunera octagon , wykorzystano w tych tunerach procesor NEC.
zacytuje jeden komentarz..
dotyczy tunera z wyjsciem hdmi fk 7900
A czy nie lepsze są fx 6600 wiadomo nie ma tam usb ale z tamtym modelem nie miałem co narzekać i obraz przez component jest lepszy niz przez to badziewne hdmi
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Na hd mi nie zależy bo to dekoder do starego tv pudła dla starszej osoby, wiec wystarczy do odbioru kanałów SD. I najbardziej to nowy z gwarancją, no i najlepiej jak by nie było problemów z nim, miedzy innymi wgrywanie listy kanałów co tydzień lub innych podobnych.
 

broda1725

New member
Bez reklam
A nie trzeba wgrywać jakiś list, chodzi mi zasadniczo o TNK.
I jeszcze jedno czy jest możliwość uzywania go puźniej jako tunera DVB-T ?
 
Do góry