Jaki tuner z nagrywaniem na dysk sieciowy?

M

McKansy

Guest
Witam,

Na początku chciałbym od razu poinformować, że niestety nie znalazłem w internecie, ani tutaj na forum potrzebnej mi informacji.

Przymierzam się za miesiąc do zakupu całego zestawu, chcę przejść z kablówki na satelitę. Jako, że jestem w tym temacie zupełnie zielony, chciałbym prosić o pomoc.

Mianowicie - na nowy tuner chciałbym przeznaczyć kwotę do maksymalnie 700/800zł . Problemem w wyborze dla mnie nie jest cena, bo sporo tego widzę na allegro, ale to, że chciałbym, aby dekoder taki miał możliwość nagrywania filmów przez sieć (RJ45 - LAN) na mój dysk sieciowy, który jest w tej sieci udostępniony.
Czy istnieją tunery z taką opcją? Może wystarczy zakupić tuner z oprogramowaniem Linux'a i wystarczyłoby tylko coś doinstalować lub zmienić oprogramowanie?

Dodatkowe funkcje, które chciałbym mieć to chyba raczej takie standardowe (chyba) - własna lista kolejności programów ; epg ; także odtwarzanie z dysku sieciowego po LAN'ie filmów/muzyki + ew. jeśli nie gryzło by się to ze sobą - przeglądanie YouTube itp.

Myślę, że moje wymagania nie są chyba kosmiczne, aczkolwiek na pewno nie standardowe:-D

Bardzo proszę o pomoc w wyborze takiego sprzętu,
Dziękuję i Pozdrawiam!
 

kriswas

Member
Bez reklam
Twój tok rozumowania jest poprawny i ze swej strony polecam DM8000, sam posiadam i nie żałuję każdej wydanej złotówki. Problem w Twoim przypadku to cena, niestety.
 
Do góry