TNK HD problem z HDMI

reniapustowk

New member
Witajcie.

Mam tuner TNK HD (ten biały: oleole.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/tvn-telewizja-na-karte.bhtml) i problem z podłączeniem go przez HDMI. Telewizor twierdzi że brak sygnału. Na początku był podłączony przez SCART i tu jest OK. Jak chce przez HDMI to nie ma sygnału. Co trzeba zrobić żeby działało? Jakieś ustawienia?
 

reniapustowk

New member
Dziękuję za odpowiedź. Wcześniej zadziałało przywrócenie ustawień fabrycznych. Teraz tuner "widzi" HDMI - natomiast nie widzi SCART. dziwne urządzenie, ale w razie co znów "ustawienia fabryczne" :/
 

JackS.

New member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedź. Wcześniej zadziałało przywrócenie ustawień fabrycznych. Teraz tuner "widzi" HDMI - natomiast nie widzi SCART. dziwne urządzenie, ale w razie co znów "ustawienia fabryczne" :/
Aby przełączyć go na wyjście SCART (RGB) po włączeniu dekodera wyślij do niego z pilota: * 2
 

graby1

New member
jam ma ten czarny i wiem ze jak mi dzieciaki popstrykaja przyciskiem RES na przenim panelu to blednie jakośc ale pamietam że są tam do wyboru wyjścia DVI, HDMI itp--- nie jestem pewien czy to pomorze - dodatkowo na pilocie wybiera się przyciskiem OPT rodzaj dźwięku normal albo jeśli sa nadawane programy w Dolby to też jest taki wybór. U mie jeśli jest coś poprzestawiane to też nie ma dźwięku.
 
Do góry