Który dekoder z promocji w Cyfrze ?

bibo

New member
Witam chcę skorzystać z oferty Cyfry i mam pytanko.
Który dekoder HD polecacie ?
W promocji są dwa (cena 1zł)

Philips DSP 6201
Sagemcom DS 187

Który Waszym zdaniem lepszy ?
Wymagania:
1. Ładny obraz
2. Szybkie przełączanie kanałów
3. Współpraca z przyszłym TV (Panasonic seria G20)
Jak pisałem oba w promocji po 1zł także czy jest sens kupować coś lepszego ? Np Ferguson i wydać kilkaset zł?Na co powinienem ewentualnie jescze zwrócić uwagę ?

Dodam tylko że podobno jest problem z dostęnością Philipsa na rynku (wg paru wpisów na forum), potwierdził to sprzedawca w punkcie Cyfry.



Ps. Czy w zestawie z talerzem dostaję kabel do połączenia TV z tunerem ? Jak tak to ile metrów ?
 
Ostatnia edycja:

emdzej30

Member
Według mnie lepszy jest Philips. Coś do zakupu swojego tunera, to jak zakupisz swj tuner to np. listę ustawisz po swojemu. Ale najlepiej jest kupić tuner z złączami CI i moduł Astona dedykowany dla C+. Na pewno wyjdzie drożdzej.
Oprócz tuner warto kupić większą antenę niż 60cm. Mają w sprzedaży po 99 zł 80cm z konwerterem TWIN. Jeśli nie przewidujesz w przyszłości drugiego tunera lub tunera z dwoma wejściami to możesz kupić samą antenę 80cm plus konwerter pojedyńczy.
W zestawie nie otrzymasz kabla do podłączenia. Musisz sam go zakupić najlepiej zmierzyć ile potrzeba aby nie brakło co w zakupach samodzilenych przez klienta jest bardzo częste.
 
Do góry